תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים

בגאצקיס: "משחק ההגנה הזה לא מקובל עליי"

מאמן מכבי FOX תל אביב לאחר ההפסד לז'לגיריס: "שיחקנו לאט מדי". שאראס: "נלחמנו כל המשחק ואני שמח על כך"

24/03/2017
ראשי · ארכיון כתבות · בגאצקיס: "משחק ההגנה הזה לא מקובל עליי"
https://player.vimeo.com/external/209818535.hd.mp4?s=7c222cb5a6b8ea225215973cf838ba980ec339d4&profile_id=119
הצהובים קיוו להמשיך את המומנטום החיובי לקראת הישורת האחרונה של העונה אך ההפסד לז'לגיריס קובנה 77:93 בהיכל לוקח את הקבוצה צעד אחורה.

מאמן מכבי, איינרס בגאצקיס, סיכם: "אין סיבה אחת להפסד הזה, יש כמה גורמים שהשפיעו. עשינו הכל לאט. דבר שני זאת ההגנה שלנו שלא מצאה דרך לעצור אותם. בנוסף גם האיבודי כדור לא הוסיפו לנו. זה כל הדברים האלה ביחד".

המאמן הוסיף: "היינו רעים בהגנה וזה לא מקובל עליי. זה לא רק ג'ו (אלכסנדר), זאת כל הקבוצה שהיתה חלשה הערב. ניסינו לשנות את סגנון ההגנה כמה פעמים, אבל עדיין לא הצלחנו לעצור את ההתקפה שלהם".


גיא פניני סיכם: "לא שיחקנו טוב, לא באנו בגישה אגרסיבית וזה יצר בור בהגנה וככה קיבלנו 93 נקודות. זה כבר לא משנה מה היה, מסתכלים קדימה ועכשיו נתכונן לחולון".

המאמן המנצח שרונאס יאסיקביצ'יוס אמר: "שיחקנו ארבעה משחקים ב-שמונה ימים ואני צריך לתת לבחורים שלי את כל הקרדיט. ידענו שיהיה קשה, אבל היינו מלאי אמביציה ונלחמנו כל המשחק, למרות שקצת איבדנו ריכוז בסוף ואני שמח על הניצחון".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×