תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים

בגאצקיס: "הסטטיסטיקה במשחק אומרת הכל", אוחיון ייעדר 3 שבועות

מאמן מכבי אמר לאחר ההפסד מול חולון: "נתנו להם יותר מדי הזדמנויות, הם ניצלו את זה ומצאו את הקצב שלהם". פניני: "קשה לי להגיד בדיוק מה כן עבד או לא עבד. המקום הראשון חשוב לנו". אוחיון סובל מקרע קטן בתאומים

27/03/2017
ראשי · ארכיון כתבות · בגאצקיס: "הסטטיסטיקה במשחק אומרת הכל", אוחיון ייעדר 3 שבועות
בגאצקיס: "הסטטיסטיקה במשחק אומרת הכל", אוחיון ייעדר 3 שבועות
זה היה קרוב, אבל לא מספיק. מכבי FOX תל אביב ספגה הפסד ראשון בהיכל להפועל חולון, 79:80, אך יותר מזה, נצמדה לצהובים בצמרת עם מאזן זהה לקראת הישורת האחרונה של העונה הסדירה. בשורה רעה נוספת הגיעה מהכיוון של אוחיון, שנפצע במשחק וסובל מקרע קטן בשריר התאומים. צפי היעדרות כ-3 שבועות.

איינרס בגאצקיס אמר בסיום: 
"לא היה לנו פסק זמן, כך שויקטור (ראד) היה אחראי על המהלך האחרון והזריקה האחרונה. האם תיכננו לזרוק או לנסות לחדור? זו החלטה שהשחקן לוקח באותו רגע. הסטטיסטיקה במשחק כזה אומרת הכל. נתנו להם יותר מדי הזדמנויות, הם ניצלו את זה ומצאו את הקצב שלהם. הם לחצו אותנו מההתחלה, לפעמים אנחנו צריכים לדעת אם לשחק מהר או לאט".

הקפטן גיא פניני הוסיף: "קשה לי להגיד בדיוק מה כן עבד או לא עבד. שיחקנו מול קבוצה מצוינת ומאומנת שידעה מה היא רוצה מעצמה. חולון רצה, הובילה בפער דו-ספרתי ברבע השלישי ובתחילת הרביעי, ואנחנו התחלנו לרדוף אחריה. בסופו של דבר זה הגיע לכדור אחד, אבל אנחנו לא צריכים להגיע בכלל למצב הזה. אנחנו צריכים לסיים משחקים יותר מוקדם".

על ההיסטוריה שעשתה חולון אמר הפורוורד: "זה לא מה שמפריע לי. מה שמפריע לי זה שהפסדנו משחק חשוב, המקום הראשון חשוב לנו. היסטוריה זה נחמד וחשוב, אבל כרגע אנחנו חיים את ההווה. עכשיו אנחנו צריכים לנוח, אנחנו קצרים. יוגב קיבל מכה, גל (מקל) שיחק כל המחצית השנייה לבד כרכז. פתאום הוא יצא, שיחקנו בלי רכז ולא הבנתי מה קורה. אנחנו צריכים לשמור על הבריאות שלנו ולחזור לסגל נורמלי".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×