תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים

נייקי ומכבי חתמו על הסכם חדש ל-4 שנים

מועדון הכדורסל מכבי תל אביב גאה להודיע כי חתם על הסכם חדש עם ענקית ביגוד הספורט העולמית "נייקי" ל-4 שנים נוספות. דריקס: " שמחים להיות חלק מהאסטרטגיה הבינלאומית של מותג כמו נייקי"

30/03/2017
ראשי · ארכיון כתבות · נייקי ומכבי חתמו על הסכם חדש ל-4 שנים
נייקי ומכבי חתמו על הסכם חדש ל-4 שנים
על פי ההסכם החדש, "נייקי" תספק לשחקני מכבי פוקס ת"א ולאנשי הצוות שלה את התלבושות, הנעליים והציוד הרשמיים עד תום עונת 2021.

"נייקי" היא נותנת החסות והמלבישה הרשמית של מועדון הכדורסל מכבי ת"א כבר 15 עונות ברציפות(!) - מאז עונת 2002/3 - ובתקופה זו חגגה עם הצהובים זכייה בשלושה גביעי אירופה לצד שלל אליפויות וגביעים.

"נייקי" היא נותנת החסות הוותיקה ביותר כיום במכבי תל אביב, ואנו מברכים על הנאמנות שלהם.

החיבור בין מכבי תל אביב כדורסל ל"נייקי", שני מותגי על בספורט הישראלי והעולמי, הוא טבעי ומתבקש והוכיח את עצמו פעמים רבות בעבר. אנו מאמינים שלשחקנים שלנו מגיע הביגוד והציוד הטובים, האיכותיים והחדשניים ביותר מסוגם, ו"נייקי" עונה בדיוק על דרישות אלה.

כמו כן, "נייקי" תספק מרצ'נדייז שיימכר בחנות הרשמית של מועדון הכדורסל מכבי ת"א בהיכל מנורה מבטחים.

המשנה למנכ"ל מכבי תל אביב, אלי דריקס: "כשהחוזה הזה ייכנס לתוקף זו תהיה העונה ה-16 שלנו יחד וזה אומר הכל. אנחנו שמחים להיות חלק מהאסטרטגיה הבינלאומית של מותג כמו נייקי. זהו חיבור טבעי בין שתי חברות מובילות בתחומן".

מ"נייקי" נמסר: "כדורסל הוא ה-DNA של נייקי. ההסכם ארוך הטווח עם מועדון הכדורסל מכבי תל אביב הינו חלק טבעי מהאסטרטגיה שלנו, הכוללת גם את שיתוף הפעולה עם ה-NBA החל מעונת 2017/18. אנחנו שמחים להמשיך את הקשר עם אחד ממועדוני הכדורסל המובילים באירופה".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×