תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים

מקל: "הרגשנו שאפשר לעשות את זה"

בגאצקיס סיכם את ההפסד לברצלונה: "הסגל הקיים והחסר עשה את מירב המאמצים, נלחם חזק, היינו במשחק אבל זה לא הספיק וחבל". מקל: "עם סגל כל כך קצר שהופענו למשחק הזה, ראו שמאוד רצינו ונלחמנו"

31/03/2017
ראשי · ארכיון כתבות · מקל: "הרגשנו שאפשר לעשות את זה"
מקל: "הרגשנו שאפשר לעשות את זה"
מכבי FOX תל אביב הייתה קרובה לניצחון יוקרתי בברצלונה אחרי שנים של בצורת אך נכנעה בסיום 71:76. בשבוע הבא יארחו בהיכל את פנאתנייקוס היוונית למחזור האחרון וינסו לשפר מעמדם בטבלה, בעיקר בשביל הכבוד.

איינארס בגאצקיס אמר בסיום: "באנו בהרכב חסר מאןד בגלל בעיית הפציעות הקשה שלנו, בעיקר בעמדת  הרכז, וחששתי שמשחק ההתקפה שלנו לא יעבוד. בהגנה היינו בסך הכל בסדר, אבל הפסדנו בעיקר בגלל החדירות של בארסה לסל. אני לא יכול לבוא בתלונות לשחקנים שלי, הסגל הקיים והחסר עשה את מירב המאמצים, נלחם חזק, היינו במשחק אבל זה לא הספיק וחבל".

גל מקל הוסיף: "אנחנו מאוכזבים מאוד, הרגשנו שאפשר לעשות את זה והיינו כל כך קרובים בשניים-שלושה פוזשנים האחרונים. לצערי, כמו שקרה לנו הרבה פעמים העונה ביורוליג, אנחנו לא מצליחים לקחת את המשחקים הצמודים. פתחנו חלש מאוד ושילמנו על כך את המחיר כי נאלצנו לרדוף אחריהם כל המשחק. עם סגל כל כך קצר שהופענו למשחק הזה, ראו שמאוד רצינו ונלחמנו. עכשיו צריך להגיע להרצליה ביום ראשון ולנצח במקום מאוד לא פשוט".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×