תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים

קבוצת הנוער מנצחת את המשחק הראשון ברבע גמר הפלייאוף

הגנה קשוחה ושליטה מלאה של הקבוצה לאורך המשחק קבעו את תוצאת המשחק הראשון בסדרה על הפועל גליל עליון בניצחון 93-73. אלבר סיים את הערב בדאבל 11 נק',ו-12 ריב', ערב קליעות מצוין לבן בסט עם 22 נק', עבו 20 נק' ו-7 אסי'

23/04/2017
ראשי · נוער · קבוצת הנוער מנצחת את המשחק הראשון ברבע גמר הפלייאוף
קבוצת הנוער מנצחת את המשחק הראשון ברבע גמר הפלייאוף
רבע ראשון נפתח עם השחקנים עמית עבו, עידו בן הרוש, תומר פורת, אדם בן בסט ועידן אלבר. אחרי 2 דק' משחק, עידו בן הרוש מוצא את הסל ראשון (2-0) ואחריו תומר פורת מוסיף עוד 5 נק' משלו (7-0). בהתקפות של מכבי הכדור עובר בין כולם, עמית עבו מחלק אסיסטים לחבריו וההגנה של מכבי מכריחה את גליל עליון לזרוק זריקות קשות שלא נכנסות ומכבי ביתרון דו- ספרתי (19-9). אדם בן בסט מוסיף עוד 5 נק' ועידן אלבר חותם רבע בשליטה מוחלטת של הצהובים בעוד 2 נק' בהתקפה מתפרצת (28-12).

רבע שני מתחיל בריצה מהירה של מכבי עם סלים בצבע של עמית עבו, עידן אלבר ועומרי סיניבר (37-17), ירושלמי בפסק זמן לגליל עליון אך כל ההתקפות של מכבי חכמות ונגמרות בסלים. מכבי ממשיכה בהגנה טובה, גליל עליון זורקת רק מחוץ לצבע, קולעת שתי שלשות ועידו בן הרוש מחזיר גם הוא בשלשה (45-26). הקבוצות מגבירות קצב, המשחק רץ אך הסלים לא נכנסים לשתי הקבוצות ואהרוני לוקח פסק זמן. לקראת סוף הרבע גליל עליון מנצלת הגנה רפויה של מכבי ורצה ריצת 12-5 (50-38). עומרי סיניבר קולע שלשה חשובה למכבי ותומר פורת מוסיף עוד 2 נק'  בסוף הרבע (55-41).

מחצית שנייה על הפרקט, עידן אלבר, תומר פורת, עידן בן הרוש, אדם בן בסט ועמית עבו. רבע שבו ההגנה של הקבוצות נחלשת. סלים רודפים של שתי הקבוצות, מכבי פורצת את ההגנה של גליל עליון וקולעת סלים בצבע, זריקות חופשיות של גליל מחוץ לקשת נכנסות (65-51). תומר פורת מוסיף 4 נק' רצופות למכבי וגליל בעוד שלשלה (69-56). עידן אלבר קולע 2 נק' שסוגרות את הרבע (76-59).

הרבע האחרון נפתח בשלשה נוספת של גליל ושלשה של עמית עבו (79-62). הקבוצות עולות אגרסיביות הרבה יותר מהרבע הקודם, מכבי לוחצת בהגנה על כל המגרש ומראה שוב את ההגנה המצוינת שהייתה לה ברבע הראשון. אדם בן בסט קולע 2 נק' בריחוף אל הסל וקובע 21 הפרש למכבי (83-62). עבודה נהדרת של עידן אלבר מתחת לסלים מונעת מגליל עליון סלים בצבע והיא לא מצליחה לייצר ריצה. מכבי עוצרת את גליל על 14 נק' ברבע ומנצחת 93-73.

הרבו לקלוע:
עידן אלבר 11 נק', 12 ריב', 3 חטי'
אדם בן בסט 22 נק'
עמית עבו 20 נק', 7 אסי'
עידו בן הרוש 13 נק', 7 ריב'


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×