תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - מנוי חדש כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - מנוי חדש כפתור אמצעי - חנות

ניצחון 65-57 על הפועל ירושלים בסדרת רבע הגמר של קבוצת הנערים

קבוצת הנערים ביתרון 1-0 בסדרת רבע גמר הפלייאוף. ניצחון ביתי חשוב מאוד על הפועל ירושלים 65-57. הגנה יוצאת מן הכלל שסיפקה את הניצחון למרות ערב קליעות עגום מחוץ לקשת שבו הכדורים פשוט לא נכנסים.

27/04/2017
ראשי · נוער · ניצחון 65-57 על הפועל ירושלים בסדרת רבע הגמר של קבוצת הנערים
ניצחון 65-57 על הפועל ירושלים בסדרת רבע הגמר של קבוצת הנערים
רבע ראשון על הפרקט יונתן אטיאס, דורי סהר, עמית אהרוני, עידן צוקר ודני אבדיה. הנערים פותחים את המשחק מצוין. הנערים פורצים את ההגנה הירושלמית בתוך הצבע בהובלתו של דורי סהר ומייצרים ריצת 10-0. ההגנה של מכבי בלתי חדירה, אחרי 6:30 דקות מתחילת הרבע, ירושלים לראשונה מעלה את עצמה על לוח הנקודות (10-2). יונתן אביטל חותם עם שלשה רבע הגנתי מצוין של הצהובים שמשאיר את ירושלים עם 7 נק' בלבד ברבע (17-7).

רבע שני נפתח באותה מגמה הגנתית מצד מכבי. הסלים של ירושלים מתחילים להיכנס אך טום אפשטיין מחזיר ב-4 נק' רצופות (21-12). ההגנה של מכבי מבלבלת לגמרי את ההתקפה של הפועל ירושלים ועידן צוקר נכנס למשחק בשלשה משלו (26-14). למרות שליטה מלאה בריבאונד ההגנה והתקפות טובות, הזריקות הרבות מקשת השלשה לא נכנסות לצהובים ובדקות האחרונות ירושלים בריצת 6-0 שסוגרת את המחצית הראשונה בהפרש 8 נק' בלבד (30-22).

מחצית שנייה נפתחת, ועל הפרקט השחקנים עמית אהרוני, דורי סהר, דני אבדיה, יונתן אביטל ועידן צוקר. הפועל ירושלים חוזרת נחושה וחדה יותר לרבע השלישי, ועודד שלום לוקח פסק זמן (35-31). יונתן אטיאס קולע 2 נק' חשובות למכבי שמחזירות אותה למשחק ההגנה וההתקפה הקבוצתית מהמחצית הראשונה. דני אבדיה קולע 5 נק', טום אפשטיין רושם 2 חטיפות, ועמית צידון קולע גם הוא 2 נק' מתחת לסל בריצת 9-0 (44-31), אך חוסר ריכוז בדקה האחרונה, וירושלים מצליחה לצמצם את ההפרש בסוף הרבע שוב לחד ספרתי שמשאיר משחק פתוח (44-36).

רבע אחרון אגרסיבי מאוד מצד שתי הקבוצות, גם קולות הקהל והעידוד האינטנסיבי עושים את שלהם ומעלים את רף הלחץ. בשלוש הדקות הראשונות של הרבע הסלים נשארים די יבשים, הפועל ירושלים קולעת 4 נק' (44-40). הנערים שלנו לא נלחצים, דורי סהר מוצא את הטבעת בחדירה ומחמם אותה לזריקות הבאות (46-40). השלשות שלא נכנסו כל המשחק למכבי נכנסות ברבע האחרון לעמית אהרוני, דורי סהר ודני אבדיה (57-48). דורי סהר ממשיך להוביל את הרבע האחרון וקולע עוד 2 נק' שמחזירות את היתרון הדו- ספרתי למכבי (59-48). ירושלים שוב מנצלת קבלת החלטות פחות טובה בהתקפות של מכבי וסוגרת את המשחק ב-2 נק' על הבאזר ומצמצמת את ההפרש לחד-ספרתי. מכבי מנצחת 65-57 את הפועל ירושלים ותפגוש אותה למשחק הגומלין בעוד יומיים (29/4/17).


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×