תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים

אוחיון: "נמשיך לעבוד כדי לנצח. כולנו באותה סירה"

הגארד הישראלי מאמין בחבריו לקבוצה: "אנחנו נעבור כל קבוצה בסדרת פלייאוף. מבחינת סגל אנחנו קבוצה טובה יותר מכל קבוצה אחרת בליגה". בגאצקיס: "המשאלה שלי היא שנעביר למגרש את מה שאנחנו מתרגלים באימונים"

04/05/2017
ראשי · ארכיון כתבות · אוחיון: "נמשיך לעבוד כדי לנצח. כולנו באותה סירה"
https://player.vimeo.com/external/215958408.sd.mp4?s=5e9871077b1f521d014ce48c87c85e5fee9322e6&profile_id=165
הצהובים סיכמו את ההפסד לנהריה. בגאצקיס: "אני לא יודע מה הבעיה שלנו. התחלנו את המשחק טוב, אבל החילופים לא היו נכונים. לא עשינו את הדברים שאנחנו אמורים לעשות. אנחנו לא מהירים כמו שאנחנו רוצים להיות, אנחנו עובדים על זה באימונים. לא עשינו את מה שאנחנו עובדים עליו. המשחק היה לא טוב. המשאלה שלי היא שנעביר למגרש את מה שאנחנו מתרגלים באימונים. פלייאוף? כולם ביחד צריכים להיות בגישה הנכונה כולם צריכים לבוא בגישה הנכונה לפלייאוף. רק ביחד אנחנו יכולים לצאת מהחרא הזה".

אוחיון הוסיף: "
במשך כל השבוע אנחנו עובדים באימונים, אבל זה לא מתורגם למשחקים. במשך השבוע אנחנו נראים קבוצה אחרת ממה שאנחנו נראים במשחק ואם אני לוקח איזו רבע כוס מלאה מהמשחק הזה, אקח את תחילת הרבע האחרון שבאנו עם אנרגיות וחזרנו למשחק. כרגע הבעיות שלנו הם לא כדורסל ולא שום דבר אחר מלבד אנרגיות ומחויבות לכל פוזשן. ברגע שזה יחלחל לכולנו, אני מאמין שנתחיל לשחק כדורסל אחר. אני לא רוצה להאשים אף אחד, כולנו בסירה הזו ביחד כקבוצה, נפתור את העניינים האלו בתוך המשפחה.

לא תהיה פה אצבע מאשימה כלפי אף אחד. אנחנו צריכים להתייחס רק לעצמנו ולנסות לצאת מהמצב שנקלענו אליו. בסה״כ אנחנו עדיין כאן ועדיין בתחרות לקחת צלחת, אנחנו צריכים להתפקס שם, נוכחנו בשנה שעברה שקבוצה לא מהמקום הראשון או השני לקחה אליפות, אז יש לנו את הזמן הזה לעבוד ולהגיע כמה שיותר מוכנים לפלייאוף. זה הכל ברמת האנרגיות, ברגע שאנחנו באים עם אנרגיות טובות אז דברים נראים אחרת. מבחינת סגל אנחנו כן פייבוריטים על הנייר, אבל על המגרש אנחנו צריכים להתייחס כאילו אנחנו אנדרדוג ולא כי אנחנו כאלה, אלא כי אנחנו צריכים להגיע ראשונים לכל כדור. אנחנו יכולים לנצח כל קבוצה בכל מקום, הכל תלוי בנו״.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×