תפריט

שיבק: "כולם רוצים שהקבוצה הזאת תצליח"

מאמן הצהובים הטרי דיבר במסיבת העיתונאים לקראת הפלייאוף: "אם לא הייתי מאמין שאפשר לעשות את זה לא הייתי יושב פה עכשיו". הפיינל פור יתקיים במנורה מבטחים

16/05/2017
ראשי · ארכיון כתבות · שיבק: "כולם רוצים שהקבוצה הזאת תצליח"
https://player.vimeo.com/external/217658598.hd.mp4?s=0e7d5b8b23a0cfcecfe1a6b452cef5a6c2737e9e&profile_id=174
מתחילים מאפס. מאמן מכבי FOX תל אביב החדש, אריק שיבק, וקפטן הצהובים, גיא פניני, השתתפו במסיבת העיתונאים הרשמית לפתיחת משחקי הפלייאוף לצד שבע הקבוצות הנוספות: הפועל חולון, הפועל אילת, בני הרצליה, הפועל ירושלים, מכבי ראשל"צ, מכבי חיפה ועירוני נהריה.

שיבק דיבר לקראת הסידרה מול בני הרצליה: "קמתי בבוקר וצלצלו אלי אנשי מכבי ואני קצת מצטט, אמרו לי 'אריק בוא תעזור לנו', ובאמת הייתה לנו פגישה די קצרה, מאוד ממצה, אנשים אמרו לי מה שאמרו לי, אמרתי מה שאני חשוב והנה אני פה. זה נשמע חמישה ניצחונות לאליפות אבל זה הרבה יותר קשה והרבה יותר מורכב.
 

ברור שהמצב לא פשוט, לא רוצה להגיד קשה וקטסטרופלי, אם לא הייתי מאמין שאפשר לעשות את זה לא הייתי יושב פה עכשיו. אני חושב שאפשר לעשות דברים, נכון שאין הרבה זמן בכלל, כבר היום ישבתי עם האנשים שאני צריך לשבת, אני אמשיך את הפגישות במהלך כל היום, מחר נעשה שני אימונים ונצא לדרך. נעשה את המקסימום להגיע הכי מוכנים למשחקים מול הרצליה. אני מאמין ומקווה שנעבור את הסידרה הזאת, ובפיינל פור הכל יכול להיות.

זה לא סוד שמכבי נמצאת במצב מורכב, לא נוח ולא טוב, ואני אנסה לעשות כל מה שאני יכול יחד עם כל אנשים המערכת. כולם רוצים שהקבוצה הזאת תצליח, ואני אביא את כל מה שאני יודע כדי שהעסק הזה יצליח ולהביא את מכבי לאן שהיא צריכה".


פניני הוסיף: "אמרתי לאריק שאנחנו יכולים לעשות משהו גדול העונה ואנחנו נעשה את זה., אנחנו כן מאמינים. אנחנו בתקופה לא טובה, אי אפשר להסביר את זה, גם מבחינת יכולת וגם מבחינת מספרים. היינו בסיבוב שלישי נוראי, אבל הגענו לפלייאוף ובגלל זה כולנו פה וכרגע כולם מתחילים מאותה נקודה.

יש לנו יתרון ביתיות ואני חושב שאנחנו יכולים לעשות משהו יפה למרות שכולם מפקפקים וחושבים שאנחנו לא מאמינים בעצמנו. יש לנו אתגר להוכיח קודם כל לעצמנו ולכולם מסביב שמכבי תל אביב עדיין פה, עדיין יציבה ויכולה לקחת אליפות".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם

חדשות נוספות

"מה שפארגו עשה בסיום היה מדהים"

18/05/2018

מכבי גברה 95:98 על נס ציונה

17/05/2018

נתן רייס

15/05/2018
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
קראתי את התקנון ואני מאשר/ת קבלת עדכונים ותוכן שיווקי במייל ו/או SMS
×
קישור ×