תפריט

ספאחיה: "שמח לחזור הביתה. תל אביב היא עדיין כמו הבית שלי"

מכבי ערכה את מסיבת העיתונאים לכבוד צוות האימון החדש. ספאחיה: "להיות מאמן של מכבי זה כבוד גדול ואתגר". גודס: "אני שמח להיות כאן שוב, במקום מאוד מיוחד בשבילי". בורשטיין: "זה יום מיוחד בשבילי. זה ממש לחזור הביתה"

02/07/2017
ראשי · ארכיון כתבות · ספאחיה: "שמח לחזור הביתה. תל אביב היא עדיין כמו הבית שלי"
https://player.vimeo.com/external/223967962.hd.mp4?s=280a548ffb1d9c154bc3e8dc160cd9185eb068da&profile_id=175
מכבי תל אביב ערכה את מסיבת עיתונאים, בה הציגה את המאמן החדש-ישן, נבן ספאחיה ואת עוזריו החדשים גיא גודס וטל בורשטיין.

ספאחיה פתח את מסיבת העיתונאים: "שמח לחזור הביתה. תל אביב היא עדיין כמו הבית שלי, הייתי בקשר עם האנשים כאן ב-10 השנים האחרונות. הזמן רץ מהר, אבל אני שמח מאוד לחזור". הקרואטי דיבר על השנים האחרונות: "הייתי 3 שנים ב-NBA, לא ראיתי כל הזמן משחקים מישראל, ראיתי מדי פעם משחקים ביורוליג. אין אף מאמן שיודע הכל על הקבוצה שהוא מגיע אליה, אבל אני מגיע מוכן, ואני אסתגל למה שצריך".

"הולכים להיות הרבה שינויים", הוסיף המאמן, "מכבי לא הצליחה ב-3 השנים האחרונות והתוצאות לא היו מספיק טובות למועדון, עם הרבה מאמנים טובים על הספסל. עכשיו הגעתי לקחת שליטה ואני הולך לשנות הרבה. זה היה חלק מהתנאים שלי כשישבתי עם מכבי תל אביב, שאני אוכל לשנות. אם הם היו אומרים לי שאותו סגל ימשיך שנה נוספת, לא הייתי מגיע".


צוות האימון החדש של מכבי תל אביב

על החזרה למועדון: "להיות מאמן של מכבי זה כבוד גדול ואתגר. כמעט חתמתי על חוזה חדש באטלנטה, ובסופו של דבר החלטתי לחזור לתל אביב, עם כל הטוב והרע שבעניין. כאב הראש זה החיים של המאמן". ספאחיה דיבר על המבנה של הצהובים: "למועדון הזה יש מבנה, ניקולה הוא המנהל המקצועי ואני המאמן. בסוף היום אני אהיה זה שאקח החלטות. אף אחד לא חתם העונה על חוזה עם מכבי מבלי שאני אישרתי את זה".

על המטרות לעונה הקרובה: "כשאתה לובש צהוב, העניין הוא ניצחון. בכל מצב, מכבי צריכה לזכות באליפות ובגביע המדינה. אירופה זה סיפור אחר, אני לא יכול להגיד שנגיע לפיינל פור, אבל נעשה את הטוב ביותר להגיע לפלייאוף ואז נראה לאן נתקדם".


עוזרי המאמן גיא גודס וטל בורשטיין

גיא גודס, שחזר למועדון, נראה נרגש: "הייתי בהרבה צוותים במכבי ת"א, ואני שמח להיות שותף של נבן ושל בורשטיין בצוות האימון החדש. עברו שנתיים מאז שעזבתי, אבל תמיד מעגלים חוזרים. אני שמח להיות כאן שוב, במקום מאוד מיוחד בשבילי.

גודס דיבר על ההחלטה לחזור לצהוב: "חלק מהשיקולים שלי לחזור זה בגלל ספאחיה. הוא התקשר אליי ושאל אם אני יכול להגיע להיות עוזר המאמן. מבחינתי האישית הייתי צריך לבחור אם אני הולך לאמן קבוצה, או הולך אחרי ההצעה של נבן. אני חושב שדברים השתנו. כולם רואים את זה בשטח. יש פה עידן אחר".

טל בורשטיין: "זה יום מיוחד בשבילי. זה ממש לחזור הביתה, רק מהצד השני של החדר, לראות מה קורה מאחורי הקלעים. לא לקחתי באמת הפסקה מהמקצוע, חיפשתי לעבוד והיו לי הצעות, ובסופו של דבר חזרתי לפה. מי יודע, אולי ארצה גם להיות מאמן ראשי יום אחד".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם

חדשות נוספות

מסר לאוהדים עקב החלטת המנהלת

24/05/2018

400 ילדים לקחו חלק בפרויקט jr.NBA

21/05/2018

"מה שפארגו עשה בסיום היה מדהים"

18/05/2018
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
קראתי את התקנון ואני מאשר/ת קבלת עדכונים ותוכן שיווקי במייל ו/או SMS
×
קישור ×