תפריט

בורשטיין: "משהו במועדון הזה משך אותי לחזור"

מה גרם לו לחזור מכבי, מה עשה מאז שפרש, מה הוא מצפה מהעבודה עם ספאחיה והאם הוא יצליח לשבת בשקט על הספסל אחרי דאנק גדול. הפגשנו את עוזר המאמן וכוכב העבר עם שי סידי, וזה מה שיצא - אל תפספסו

04/07/2017
ראשי · ארכיון כתבות · בורשטיין: "משהו במועדון הזה משך אותי לחזור"
https://player.vimeo.com/external/224220534.hd.mp4?s=166dfdcafba5b93ee85cc715ff3a1cd459f06f1c&profile_id=175
מיד לאחר שהוצג באופן רשמי כעוזר מאמן מכבי תל אביב תחת נבן ספאחיה ולצד גיא גודס, ישבנו עם כוכב העבר האגדי טל בורשטיין לשיחה אינטימית לרגל החזרה לצהוב-כחול: "אמרתי לאשתי משהו מושך אותי, לא יעזור כלום, משהו בפנים משך אותי לזה. משהו בצבע הצהוב, משהו במועדון הזה. הייתי הרבה בבית, עם המשפחה והילדים, נתתי לאשתי קצת זמן לפתח את הדברים שלה והגיע לה הרבה ועדיין. התעסקתי קצת בנדל"ן, נהנתי, נחתי, טענתי מצברים ויאללה - חוזרים לעבוד".

"רק התחלתי בתפקיד הזה ואני כבר מרגיש עם ספאחיה הרבה ביטחון, מאוד בנוח, כמו שהרגשתי איתו בתור שחקן, זה מי שהוא, הוא נותן לאנשים סביבו לבוא לידי ביטוי, נותן להם ביטחון, בסופו של דבר הוא המאמן, הוא מקבל את האחריות וההחלטות, אבל הוא בהחלט משתמש ונותן מקום לצוות שסביבו, אני חושב שזה חשוב ובריא".

"לצעוק אחרי דאנק כמו מול פנאתנייקוס? עוזר מאמן צריך לשמור על איזשהו פאסון קצת, אבל אתה יודע, זה קשה, ועוד אני בכלל עוזר שני צריך לשבת מנומס כזה, נראה עד כמה אצליח לעצור את עצמי. זה יהיה מעניין ומאתגר".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם

חדשות נוספות

מסר לאוהדים עקב החלטת המנהלת

24/05/2018

400 ילדים לקחו חלק בפרויקט jr.NBA

21/05/2018

"מה שפארגו עשה בסיום היה מדהים"

18/05/2018
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
קראתי את התקנון ואני מאשר/ת קבלת עדכונים ותוכן שיווקי במייל ו/או SMS
×
קישור ×