תפריט

בורשטיין: "משהו במועדון הזה משך אותי לחזור"

מה גרם לו לחזור מכבי, מה עשה מאז שפרש, מה הוא מצפה מהעבודה עם ספאחיה והאם הוא יצליח לשבת בשקט על הספסל אחרי דאנק גדול. הפגשנו את עוזר המאמן וכוכב העבר עם שי סידי, וזה מה שיצא - אל תפספסו

04/07/2017
ראשי · ארכיון כתבות · בורשטיין: "משהו במועדון הזה משך אותי לחזור"
מיד לאחר שהוצג באופן רשמי כעוזר מאמן מכבי תל אביב תחת נבן ספאחיה ולצד גיא גודס, ישבנו עם כוכב העבר האגדי טל בורשטיין לשיחה אינטימית לרגל החזרה לצהוב-כחול: "אמרתי לאשתי משהו מושך אותי, לא יעזור כלום, משהו בפנים משך אותי לזה. משהו בצבע הצהוב, משהו במועדון הזה. הייתי הרבה בבית, עם המשפחה והילדים, נתתי לאשתי קצת זמן לפתח את הדברים שלה והגיע לה הרבה ועדיין. התעסקתי קצת בנדל"ן, נהנתי, נחתי, טענתי מצברים ויאללה - חוזרים לעבוד".

"רק התחלתי בתפקיד הזה ואני כבר מרגיש עם ספאחיה הרבה ביטחון, מאוד בנוח, כמו שהרגשתי איתו בתור שחקן, זה מי שהוא, הוא נותן לאנשים סביבו לבוא לידי ביטוי, נותן להם ביטחון, בסופו של דבר הוא המאמן, הוא מקבל את האחריות וההחלטות, אבל הוא בהחלט משתמש ונותן מקום לצוות שסביבו, אני חושב שזה חשוב ובריא".

"לצעוק אחרי דאנק כמו מול פנאתנייקוס? עוזר מאמן צריך לשמור על איזשהו פאסון קצת, אבל אתה יודע, זה קשה, ועוד אני בכלל עוזר שני צריך לשבת מנומס כזה, נראה עד כמה אצליח לעצור את עצמי. זה יהיה מעניין ומאתגר".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם

חדשות נוספות

היישר מדראפט ה-NBA: ג'ונה בולדן חתם ל-3 שנים

21/07/2017

ליגת העל של השיווק בישראל

20/07/2017

האודשנים ל-Maccabi Tel Aviv Dance Team

18/07/2017
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית