תפריט

חברת FOX תמשיך כנותנת החסות הראשית בשנים הקרובות

הלוגו של FOX ימשיך להתנוסס על גופיות השחקנים בכל משחקיה הרשמיים של הקבוצה בליגה הישראלית, בגביעים השונים וכמובן במשחקי היורוליג. שמעון מזרחי: "מודים לה על הבעת האמון במועדון שלנו"

10/07/2017
ראשי · ארכיון כתבות · חברת FOX תמשיך כנותנת החסות הראשית בשנים הקרובות
חברת FOX תמשיך כנותנת החסות הראשית בשנים הקרובות
מועדון הכדורסל מכבי תל אביב ומותג האופנה המוביל בישראל FOX שמחים להודיע על המשך שיתוף הפעולה ומתן חסות ראשית לקבוצה לשנים הקרובות. במסגרת ההסכם, FOX תמשיך להיות המאמצת הראשית של הקבוצה - מכבי FOX תל אביב.

הלוגו של FOX ימשיך להתנוסס על גופיות השחקנים בכל משחקיה הרשמיים של הקבוצה בליגה הישראלית, בגביעים השונים וכמובן במשחקי היורוליג.

יו"ר מכבי ת"א, עו"ד שמעון מזרחי, מסר: "אנו שמחים על המשך השותפות עם החברה הישראלית המובילה FOX ומודים לה ולעומדים בראשה, האחים הראל ואסי ויזל, על הבעת האמון במועדון שלנו. אנו יוצאים לדרך חדשה, לקראת עונה מרתקת ועתיד בהיר וטוב יותר, ומצפים להמשך שיתוף פעולה פורה עם חברת FOX, שהיא שותפה אמיתית לדרך שלנו והרבה מעבר לנותנת חסות".

מנכ"ל FOX ישראל, אסי ויזל, מסר: "אנו גאים להמשיך את שיתוף הפעולה עם מכבי FOX תל אביב, מועדון הספורט הגדול בישראל ומהמובילים באירופה. אנו מתחילים את שנתנו השלישית ביחד וגם בהסכם זה שמנו דגש על ההמשכיות. מבחינתנו זוהי שותפות אמיתית, אמיצה וארוכת טווח. אנו מביעים אמון שלם ומוחלט במכבי  FOX תל אביב, בבעלים ובהנהלה שלה, וקוראים גם לקהל האוהדים לתמוך בקבוצה, להגיע למשחקים ולעודד את מכבי FOX תל אביב במסגרת משחקיה ביורוליג ובליגה הישראלית".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם

חדשות נוספות

מסר לאוהדים עקב החלטת המנהלת

24/05/2018

400 ילדים לקחו חלק בפרויקט jr.NBA

21/05/2018

"מה שפארגו עשה בסיום היה מדהים"

18/05/2018
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
קראתי את התקנון ואני מאשר/ת קבלת עדכונים ותוכן שיווקי במייל ו/או SMS
×
קישור ×