תפריט

אלכס טיוס: "אני מצפה להביא את התארים בחזרה למכבי"

אחרי יום של נחיתות בשדה התעופה הגיע גם אלוף היורוליג אלכס טיוס שחוזר למכבי אחרי 3 שנים. "יהיה כיף לאוהדים ואני חושב שתהיה לנו קבוצה ממש טובה השנה".

22/08/2017
ראשי · ארכיון כתבות · אלכס טיוס: "אני מצפה להביא את התארים בחזרה למכבי"
אלוף היורוליג עם מכבי FOX ת"א בעונת 2013/14 אלכס טיוס נחת היום בישראל כדי להצטרף לאימוני הקבוצה שיחלו בשבוע הבא. לפניו הגיעו גם ג'ייק כהן, מייקל רול, דשון תומאס וג'ון דיבורתולומיאו, מחר יצטרפו אליהם גם ג'ונה בולדן ודיאנדרה קיין.

"אני מתרגש, יש לי הרבה זכרונות טובים מכאן ואני מצפה לעונה הקרובה, לפגוש את השחקנים ולהתחיל את האימונים" אמר טיוס עם נחיתתו. "אני מכיר את השחקנים שהצטרפו השנה, חלקם אתלטים, הרבה מהם שחקנים שאוהבים לשחק מהר ובמתפרצות, זה יהיה כיף לאוהדים ואני חושב שתהיה לנו קבוצה ממש טובה השנה".

"זה מרגיש כאילו מעולם לא עזבתי, יש לי פה הרבה חברים וזה נהדר לחזור ואני שמח. הסגל שלנו מוכשר מאד, יש לי נסיון ביורוליג וגם נסיון בקבוצות מנצחות, אני יודע שאשמש דוגמא ואני מאד נרגש מהתפקיד שלי בקבוצה. שיחקנו מול חלק מהשחקנים בטורקיה כמו מייקל רול ודשון תומאס, יהיה מעניין להכיר את השחקנים. זו תהיה קבוצה מנצחת ברמה הגי גבוהה, אני מצפה להביא תארים בחזרה למכבי".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם

חדשות נוספות

ניצחון עם המון אופי: 100-101 למכבי על קאזאן בהארכה

22/09/2017

ספאחיה: "אני אוהב את האישיות והמאמץ שהבאנו"

22/09/2017

מכבי פתחה את העונה עם האוהדים, ספאחיה: "אנחנו בדרך הנכונה"

18/09/2017
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית