תפריט

ג'ונה בולדן: "אשמח ללמוד מהנסיון והידע של נוריס קול"

אחרוני הנוחתים בישראל היו ג'ונה בולדן ודיאנדרה קיין, שהגיעו לקראת פתיחת אימוני הקבוצה בשבוע הבא. קיין אמר: "אני יודע שהשנים האחרונות לא היו לפי הציפיות אבל אנחנו מצפים לשנות את זה העונה".

23/08/2017
ראשי · ארכיון כתבות · ג'ונה בולדן: "אשמח ללמוד מהנסיון והידע של נוריס קול"
ג'ונה בולדן: "אשמח ללמוד מהנסיון והידע של נוריס קול"
אחרי יום עמוס אתמול בנמל התעופה בן גוריון, הבוקר נפתח עם שני שחקנים חדשים שהגיעו לישראל כדי להתכונן לעונה הקרובה עם מכבי. ג'ונה בולדן שכבר היה בישראל לפני חודש למספר ימים וגם דיאנדרה קיין שמכיר טוב את ישראל אחרי ששיחק בהפועל אילת לפני שנתיים.

"אני מאד מתרגש, אני מגיע למועדון כמו מכבי ואני חייב להתרגש. אני יודע מה ההיסטוריה שלהם ומה הם השיגו בעבר. בכלל לעשות את מה שאתה אוהב בכל שנה זה מרגש תמיד מחדש" אמר דיאנדרה קיין עם הנחיתה בארץ. "אני מנסה להישאר עקבי ולעבוד על המשחק שלי, להשתפר ואני מקווה שהשלב הבא זה להמשיך בדרך למעלה ולהיות טוב יותר. אני לא יודע הרבה על השחקנים, שיחקתי מול פייר ג'קסון ודשון תומאס והם שחקנים נהדרים. צפיתי בביצועים של כולם, אני מצפה לעבוד ולשחק איתם ומקווה שתהיה עונה טובה".


"מכבי תמיד היתה מועדון גדול, אני יודע שהשנים האחרונות לא היו לפי הציפיות אבל אנחנו מצפים לשנות את זה העונה. כששיחקתי באילת הכל היה חדש, אני יודע שהשופטים שונים בין הליגות ולכן אצטרך להתאים את עצמי, אני מצפה לעונה הזו".

"אני שמח להתחיל, זו היתה דרך ארוכה ואני מתרגש כשאני פה", אמר ג'ונה בולדן. "ראיתי את ההחתמות, זה מעניין, לא דיברתי עם אף אחד עדיין בקשר לזה אבל אני מתרגש להתחיל לשחק איתם. לשחק עם שחקן כמו נוריס קול שיש לו 2 אליפויות NBA זה משהו שאני מצפה לו, אני רוצה להסתכל עליו ולהתרשם מהנסיון וללמוד מהידע שלו".


"יש פה אוהדים ברמה אחרת, הארגון הוא ברמה אחרת וגם העיר בכלליות היא נחמדה והאנשים נחמדים. אין מחסום שפה שזה מצוין".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם

חדשות נוספות

8 בוחר 8

20/06/2018

מצטרף ראשון לאלופה: קנדריק ריי חתם במכבי

18/06/2018

אלבום האליפות

17/06/2018
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
קראתי את התקנון ואני מאשר/ת קבלת עדכונים ותוכן שיווקי במייל ו/או SMS
×
קישור ×