תפריט

מכבי פתחה את העונה עם האימון הראשון

הצהובים התאמנו לראשונה העונה בהדר יוסף. ספאחיה: "יש לנו סגל חדש, שחקנים חדשים. אנחנו צריכים להתחיל מהתחלה. מוקדם לשפוט אותנו, יש לנו הרבה כישרון, ניסיון, שחקנים צעירים. כימיה זה הדבר הכי חשוב בספורט קבוצתי"

27/08/2017
ראשי · ארכיון כתבות · מכבי פתחה את העונה עם האימון הראשון
https://player.vimeo.com/external/231371676.hd.mp4?s=cae2d3fa4970f5c98167b34108084e48f98b1759&profile_id=175
"אני שמח שאני פה פוגש את החברים, רואה את העיר, אני מתרגש" סיפר קול שנכח באימון עם בגדים אזרחיים, "המטרה היא לנצח, אבל זה תהליך. המטרה שלנו היא להשתפר בכל יום ואז התוצאות יבואו מעצמן. אנחנו רוצים לבסס הרגלים של מנצחים. יש לנו שחקנים שמסוגלים לעשות את זה. מה שהשגתי בעבר, זה נחמד, אבל אני לא חושב על זה. אני חושב על ההווה. אעבוד קשה כדי לעזור למכבי ת"א לזכות באליפות"

"הכל חדש, אבל חסרים לנו כמה שחקנים. אני מקווה שכולם יגיעו בימים הקרובים", אמר ספאחיה לפני האימון, "יש לנו סגל חדש, שחקנים חדשים. אנחנו צריכים להתחיל מהתחלה. הזמן יגלה אם צדקנו או לא לגבי בניית הסגל. מוקדם לשפוט אותנו, יש לנו הרבה כישרון, ניסיון, שחקנים צעירים. כימיה זה הדבר הכי חשוב בספורט קבוצתי. אני צריך זמן לשפוט את הקבוצה שלי ולאמן אותה. בריאיון הבא אולי אגיד יותר".

 
נוריס קול נחת בישראל

עוד אמר הקרואטי: "בחרתי את השחקנים לפי השקפת עולמי. אנחנו רוצים לשחק מהר ואגרסיבי ולדחוף את הכדור. זה פעם ראשונה בהיסטוריה של שקבוצה ברמה הזו נבנית מאפס. אנחנו צריכים לעשות הכל כדי לנצח ולהחזיר את האוהדים".

אלכס טיוס הוסיף: "היו לי הרבה זיכרונות טובים פה. אני מתרגש לחזור. אני מרגיש כאילו מעולם לא עזבתי. שמעתי דברים טובים על חבריי לקבוצה, מנסים רק לבנות כימיה ולנצח משחקים. זו עונה חדשה, מאמן חדש, אנחנו ננסה להשתפר כל יום".

 
הצוות המקצועי: ספאחיה, גודס ובורשטיין

איתי שגב סיכם: "מרגש. סגל חדש, שחקנים חדשים, מאוד רעבים. דם צעיר וחדש. הביאו פה אחלה חבר'ה. אני בטוח שנעשה דברים מעולים השנה. זו פעם ראשונה שלי עם נבן. אנחנו מכבי ת"א ואנחנו רוצים ניצחונות ואני מקווה שבאופן אישי וקבוצתי נגיע למטרות האלה" 
 
משעור וקיין באימון


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם

חדשות נוספות

8 בוחר 8

20/06/2018

מצטרף ראשון לאלופה: קנדריק ריי חתם במכבי

18/06/2018

אלבום האליפות

17/06/2018
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
קראתי את התקנון ואני מאשר/ת קבלת עדכונים ותוכן שיווקי במייל ו/או SMS
×
קישור ×