תפריט

ספאחיה: "אני אוהב את האישיות והמאמץ שהבאנו"

מאמן הצהובים, נבן ספאחיה, סיכם את הניצחון הדרמטי על קאזאן: "הראינו אופי וקשיחות. המטרה שלנו היא להגיע לרמה אחידה לאורך כל המשחק ואנחנו נגיע לשם". קיין על קול: "הוא קלעי גדול והתזמון היה אדיר"

22/09/2017
ראשי · ארכיון כתבות · ספאחיה: "אני אוהב את האישיות והמאמץ שהבאנו"
אנרגיות נהדרות אצל הצהובים לאחר הניצחון הדרמטי 100-101 על קאזאן בהארכה. מכבי פיגרה ביתרון דו ספרתי, אך ידעה לחזור כשצריך, נהנתה משלשה ענקית של רול על הבאזר והייתה חדה בהארכה.

מאמן המנצחת, נבן ספאחיה, סיכם את המשחק: "אני רוצה לברך את השחקנים על המאמץ האדיר שהם השקיעו הערב. לא שיחקנו את הכדורסל הטוב ביותר אבל הראינו אופי וקשיחות. לא ויתרנו על המשחק גם כשערכנו שינויים תוך כדי המשחק. ברבע הראשון עשינו התאמות לאגרסיביות ובחצי השני כבר שיחקנו כדורסל יותר טוב. זה משחק קדם עונה ואנחנו ממשיכים קדימה. אנחנו אוהבים את העובדה שניצחנו אבל אני אוהב את האישיות והמאמץ שהבאנו, הרבה יותר מאשר הניצחון עצמו".


אלכס טיוס מרחף

"ויתרנו על יותר מידי ריבאונדים. הם קלעו בחצי הראשון 13 נק' מריבאונד התקפה ו-13 נק' מאיבודים וזה משהו שנרצה לשפר. 26 נק' מ-2 הפרמטרים האלה זה יותר מידי. אנחנו רוצים לשחק בגישה הנכונה 40 נק'. כרגע אנחנו לא משחקים עדיין משחק שלם ברמה אחידה והמטרה שלנו היא להגיע לרמה אחידה לאורך כל המשחק ואנחנו נגיע לשם".

דיאנדרה קיין: "משחק נהדר. 2 הקבוצות יצאו ונלחמו חזק מאוד. התחלנו קצת לאט אבל ככל שהמשחק התקדם העלנו את הקצב והניצחון הוא טוב עבורנו". על השלשה של מייקל רול בסיום הרבע הרביעי אמר: "הוא קלע שלשה אדירה על ההגנה. אנחנו מחפשים אותו בקליעות האלה כי זה מה שהוא עושה, הוא קלעי גדול והתזמון היה אדיר. הרגשתי טוב, ואני חושב שהיה לנו ערב קליעה טוב. לי, לדשון, גם ג'ון קלע סלים חשובים וזה היה ניצחון קבוצתי חשוב".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם

חדשות נוספות

"3 החודשים האלה הפכו ל-49 שנים"

16/07/2018

נמרוד לוי חוזר למדי מכבי FOX ת"א

16/07/2018

תמה שמירת המקומות למנויי 2017/18

15/07/2018
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
קראתי את התקנון ואני מאשר/ת קבלת עדכונים ותוכן שיווקי במייל ו/או SMS
×
קישור ×