תפריט
כפתור ימני - מנויים כפתור אמצעי - כרטיסים כפתור שמאלי - חנות
כפתור ימני - מנויים כפתור אמצעי - כרטיסים כפתור שמאלי - חנות

ספאחיה: "אם אתה לובש צהוב, אתה בא לנצח"

מאמן מכבי סיכם את הניצחון 68-74 על באסקוניה: "באסקוניה עשתה לנו חיים קשים. לפחות שיחקנו קצת הגנה, ספגנו רק 68 נקודות, אבל בהתקפה יש לנו עוד הרבה עבודה"

20/10/2017
ראשי · ארכיון כתבות · ספאחיה: "אם אתה לובש צהוב, אתה בא לנצח"
כל כך התגעגענו לערבי חמישי בהיכל, והגעגוע השתלם. הצהובים המשיכו את המומנטום מתחילת העונה, הפעם עם ניצחון חשוב מול הקהל הביתי, כשמעט כולם בולטים נוריס קול ודשון תומאס עם 24 ו-17 נק' בהתאמה.

מאמן הקבוצה, נבן ספאחיה, אמר בסיום: 
 "המשחק היה יותר צמוד משרצינו? היו לי הרבה כאלה בקריירה. האם היתה שאננות? זה לא קל. יש אצלנו שחקנים שמשחקים ברמה הזו בפעם הראשונה, באסקוניה עשתה לנו חיים קשים. לפחות שיחקנו קצת הגנה, ספגנו רק 68 נקודות, אבל בהתקפה יש לנו עוד הרבה עבודה".

נוריס קול, מכבי תל אביב

המאמן התייחס גם לכך שבמחזור הפתיחה ג'קסון כיכב והפעם היה תורו של קול: "זה מראה על הכישרון שלנו, אבל אנחנו צריכים לשחק כדורסל יותר טוב". בשבוע הבא מצפה לצהובים משחק ביתי עם אולימפיאקוס ואז מפגש עם הכוכב האדום בחוץ. "אם אתה לובש צהוב, אתה בא לנצח", אמר ספאחיה, "אלה המטרות שלנו, כמו בכל שבוע".

השחקן המצטיין נוריס קול אמר בסיום: "בשתי הדקות האחרונות רצינו רק להיות אגרסיביים. הם חזרו, היינו צריכים מישהו שיעשה מהלך ואני רציתי להיות זה שעושה את המהלך. למרות זאת, זה היה מאמץ קבוצתי. למאמן היתה תוכנית משחק מעולה והצלחנו לבצע אותה. היה חשוב מאוד לנצח באולם הביתי שלנו".


דשון תומאס שהיה מצוין גם כן הוסיף: "זה היה משחק נהדר. שיחקנו אגרסיבי וגם הם, שמרנו על קור רוח, הגענו לזריקות נוחות ושיחקנו הגנה נהדרת. נצטרך להתייחס לכל משחק לגופו, להתמקד בפרטים, לעבוד חזק באימונים  ולהילחם".

מייקל רול שתרם 8 נקודות סיכם: "אני שמח מאוד היום על הניצחון. המועדון הזה מיוחד ואנחנו מרגישים את זה. כמו שאמרתי קודם, ניקח כל משחק כשיגיע זמנו. נבוא לאימון מחר וננסה להשתפר ולהשיג עוד ניצחונות. האווירה היתה מחשלמת והקהל בהיכל עזר לנו מאוד".

מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
קראתי את התקנון ואני מאשר/ת קבלת עדכונים ותוכן שיווקי במייל ו/או SMS
×