תפריט

ספאחיה: "אמרתי שמכבי תמיד תילחם"

מאמן הצהובים יודע שהקבוצה לא יכולה לסמוך תמיד על הרבע האחרון: "לא אגיד ש'ניצחנו' בסוף, אלא 'שרדנו'. שרדנו בזכות המאמץ, אבל אנחנו לא יכולים לחיות ככה ואנחנו נתקן את זה"

21/10/2017
ראשי · ארכיון כתבות · ספאחיה: "אמרתי שמכבי תמיד תילחם"
הצהובים שוב ניצלו רבע אחרון טוב כדי להשיג ניצחון דחוק 72-74 על הפועל גלבוע/גליל והראו הרבה אופי גם כשפיגרו כבר ב-11 הפרש. לקראת המשך הדרך, נבן ספאחיה יודע שהקבוצה צריכה לפתוח טוב יותר: "קודם כל אני רוצה לתת קרדיט לגלבוע על המאמץ והכדורסל שהיא שיחקה. לקח לנו הרבה זמן להסתגל לזה.

לא אגיד ש"ניצחנו" בסוף, אלא "שרדנו". שרדנו בזכות המאמץ, אבל אנחנו לא יכולים לחיות ככה ואנחנו נתקן את זה. 
אני חושב שהבאנו את הלחימה למשחק. אמרתי בתחילת העונה שהקבוצה הזאת תנצח ותפסיד, אבל לא משנה מה אנחנו נילחם עד הסוף".


יובל זוסמן, שקלע 11 נקודות עם 3 מ-4 מחוץ לקשת, אמר: "אני חושב ששלושה רבעים היינו ממש לא במשחק. הם הרביצו לנו ולא החזרנו להם. בתחילת המחצית השנייה הבנו שאנחנו צריכים לעשות שינוי ולשחק אחרת. אני שמח מאוד שזה קרה ברבע האחרון. היינו שקולים וידענו שאנחנו צריכים להיות מרוכזים. זה ניצחון גדול ואנחנו שמחים שניצחנו".

ג'ון דיברתלומיאו סיכם: "זה היה כמו עוד משחק יורוליג מבחינת אינטנסיביות. ידענו שהם ישחקו בבית טוב יותר ויהיה קרב, למזלנו נצחנו. ברבע האחרון עשינו עצירות ושיחקנו מעט טוב יותר בהתקפה, אבל חייבים להשתפר. כל אחד יכול לקלוע אצלנו. חיפשנו את האדם הפנוי, והערב זה היה אני שקיבל את הכדור".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם

חדשות נוספות

ספאחיה: המשחק הכי גרוע שלנו העונה

16/01/2018

אולימפיאקוס גברה 64:94 על מכבי

16/01/2018

סרט מתח: 86:90 למכבי בהרצליה

13/01/2018
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרף למועדון מכביסט

תאריך לידה:
שלח לי עדכונים למייל
×