תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

מכבי ביקרה ב"שניידר", ספאחיה: "זה משחק החיים"

כמיטב מסורת חג החנוכה הגיעו הצהובים לשמח את הילדים בבית חולים בפתח תקווה. קול: "לראות את החיוכים האלה זה משהו מיוחד, זה ללא ספק הרבה יותר חשוב מכדורסל"

13/12/2017
ראשי · תרומה לקהילה · מכבי ביקרה ב"שניידר", ספאחיה: "זה משחק החיים"
מכבי פוקס תל אביב שמה לרגע את הכדורסל בצד, וביקרה הבוקר (ד') בבית החולים לילדים שניידר בפתח תקווה כדי לעשות חג חנוכה שמח. השחקנים מלווים בצוות המקצועי, עובדי המועדון והכוכבת הצעירה עדי ביטי, עברו בין המחלקות השונות, הצטלמו עם הילדים וחילקו שלל מתנות לחג, הכל כדי להעלות חיוך על פניהם של הנוכחים.
לאירוע נרתמו גם ספונסרים רבים של המועדון, ביניהם FOX שתרמו פוטרים, דומינוס פיצה שתרמו שוברים לארוחות, פרנצ'י נדל״ן שתרמו סביבונים, PMI שתרמו קלפים ואלבומים, קפה גרג שתרמו עוגיות, ורד לוי שתרמה עוגות אישיות, נציגים מעמותת ”ילדים שלנו” וכן חנות המוצרים של המועדון שתרמה כובעים ופוסטרים. 
נבן ספאחיה דיבר על הביקור: ״הייתי אומר שזהו המשחק האמיתי של החיים, אני מאוד שמח וגאה כמאמן, יש לי את היכולת בכל שנה להגיע לכאן, לתת לילדים את החיוך על הפנים והתקווה הגדולה להמשיך ולהיאבק בחיים. אם הייתי יכול, הייתי מחליף את הניצחונות שלי בניצחונות של הילדים, זה מאוד עצוב לראות ילדים כה צעירים במצב שכזה. עם זאת, אני מאוד שמח שאנחנו חלק מהיוזמה הזו כקבוצה, יחד עם השחקנים זו זכות גדולה בשבילנו להיות כאן ולחזק את הילדים. האירוע הזה מאוד חשוב לשחקנים ומלמד אותנו המון לעתיד”.
גיא גודס הוסיף: ״כשמגיעים לכאן, אנחנו מקבלים פרופורציות. ככה זה כשאתה מגיע למקום כזה ורואה ילדים צעירים שנאבקים על החיים שלהם. אנחנו מגיעים לכאן על מנת לחזק אותם ולתת להם קצת שמחה על הלב עם ׳זיק׳ של תקווה״.
נוריס קול סיכם: ״היום זה היום של הילדים והמשפחות שלהם, תמיד הרבה יותר טוב לתת מלקבל, אני שמח שלקחתי חלק בזה יחד עם חבריי לקבוצה. לתת בחזרה למשפחות האלה. הם עוברים תקופות לא פשוטות ולראות את החיוכים האלה זה משהו מיוחד, זה ללא ספק הרבה יותר חשוב מכדורסל. אירוע שכזה ללא ספק מראה לי עד כמה אני מבורך ומפה לומדים איך להיות חזק, תמיד יש מישהו שמצבו יותר קשה משלי ואני משתדל תמיד לעזור, גם ביום שכזה יחד עם הקבוצה, וזה מה שהופך את זה לכל כך מיוחד”.

מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×