תפריט
כפתור ימני - מנויים כפתור אמצעי - כרטיסים כפתור שמאלי - חנות
כפתור ימני - מנויים כפתור אמצעי - כרטיסים כפתור שמאלי - חנות

שחקני מכבי הצטרפו לקמפיין הזכרון

מפגן #WeRemember, שבשנה שעברה הפך לקמפיין זיכרון השואה הגדול בהיסטוריה, יצא לדרך זו השנה השניה. תמונות המשתתפים יוקרנו על קירות אושוויץ

07/01/2018
ראשי · ארכיון כתבות · שחקני מכבי הצטרפו לקמפיין הזכרון
שחקני מכבי הצטרפו לקמפיין הזכרון
מכבי FOX תל אביב לוקחת השנה חלק בקמפיין #WeRemember, שבשנה שעברה הפך לקמפיין זיכרון השואה הגדול ביותר בהיסטוריה. כ-250 מיליון איש מרחבי העולם נחשפו לתכנים ומעל למיליון בני אדם השתתפו בו. 

השנה הושק הקמפיין ב-7 בינואר 2018 במטרה לעודד מיליונים ברחבי העולם, ביניהם מובילי דעה ובעלי השפעה מהעולם הפוליטי ותרבותי, לצלם עצמם אוחזים בשלט עם הכיתוב #WeRemember ולפרסם אותו ישירות ברשתות החברתית עם שימוש בהאשטאג. שיאו של הקמפיין ייערך בין ה-24 ל-27 בינואר (יום הזכרון הבינ"ל לשואה), עם הקרנת תמונות המשתתפים על קירות מחנה המוות אושוויץ-בירקנאו. 

לאור ההצלחה הגדולה בשנה שעברה, החליטו המארגנים מהקונגרס היהודי העולמי להגדיל את מספר הישראלים שייקחו חלק ב-#WeRemember מתוך אמונה כי לישראלים, המהווים כמחצית מאוכלוסיית היהודים העולמית, תפקיד חשוב ומשמעותי בזיכרון ולימוד השואה. 

גם כיום, בשנת 2018, עלינו לזכור את השואה יותר מתמיד. האנטישמיות מתגברת, מספרם של הניצולים החיים בינינו פוחת, אלימות גזענית עודנה משתוללת באיזורים רבים ברחבי העולם, רצח עם עדיין מתרחש ועדיין ישנם מכחישי שואה. וכן, כי חשוב שהדורות הבאים ילמדו ויזכרו.

לרגל הקמפיין אישרו השתתפותם גם נציגי מכבי תל אביב ג'ייק כהן, אלכס טיוס, ארטיום פראחובסקי ודשון תומאס. צבעם הצהוב של מדי מכבי, למי שלא ידע, נבע מהצעתו של הכדורגלן יוסל'ה מירימוביץ' ב-1942 להשתמש בו כאות הזדהות עם היהודים שאולצו לענוד את הטלאי הצהוב על בגדיהם. 

רוצים גם אתם להשתתף? עודדו את ההורים, האחים, החברים וכל המכרים לצלם את עצמם מחזיקים בשלט עם המילים We Remember, העלו את התמונות לרשתות החברתיות והשתמשו בהאשטאג WeRemember#. 

אפשר גם לשלוח את התמונות לכתובת weremember@wjc.org
מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
קראתי את התקנון ואני מאשר/ת קבלת עדכונים ותוכן שיווקי במייל ו/או SMS
×