תפריט
כפתור ימני - מנויים כפתור אמצעי - כרטיסים כפתור שמאלי - חנות
כפתור ימני - מנויים כפתור אמצעי - כרטיסים כפתור שמאלי - חנות

קול: מצפים למשחק עם הרבה לחימה

גארד מכבי FOX תל אביב מתאושש מפציעה ובראיון בעמוד הפייסבוק של המועדון דיבר על מצבו, היריבה והיעדרו של ג'ונה בולדן: "יחד נוכל למלא את החלל"

16/01/2018
ראשי · ארכיון כתבות · קול: מצפים למשחק עם הרבה לחימה
קול: מצפים למשחק עם הרבה לחימה
נוריס קול ישב בחוץ כמה משחקים בגלל פציעה בשריר הירך וכעת חוזר לעניינים. "אני מרגיש טוב, מצבי השתפר מאוד", הוא סיפר עוד לפני משחק היורוליג מול אולימפיאקוס. "הצלחתי להתאמן ונראה איך ארגיש לקראת המשחק". 

"אנחנו מצפים שזה יהיה משחק עם הרבה לחימה", המשיך קול. "אולימפיאקוס מגיעה אחרי הפסד קשה ואנחנו אחרי ניצחון קשה. אנחנו מצפים להתמודדות מסובכת, יש לנו תכנית משחק והיו לנו אימונים טובים. המטרה היא להוציא את תכנית המשחק לפועל". 

על היעדרו של ג'ונה בולדן, שנקע את רגלו ולא טס עם הסגל ליוון, אמר הגארד: "ג'ונה מאוד יחסר לנו, הוא חלק חשוב בקבוצה והוא סופר-אתלט. אנחנו צריכים לסגור לריבאונד כקבוצה ולדבוק ביסודות המשחק שלנו". "נצטרך להיות עצמנו, לא שמישהו יעלה למגרש וינסה להיות ג'ונה", הוסיף קול. "עלינו לשחק כקבוצה ולפצות על התחומים בהם הוא תורם - ריבאונדים, חסימות, יציאה לשלשות אחרי חסימה, להיות פעילים. אני חושב שיחד נוכל למלא את החלל הזה".

כשנשאל לגבי האולם בפיראוס אמר האמריקני המנוסה: "אני יודע שאולימפיאקוס היא קבוצה טובה באופן מסורתי, אבל לא יודע הרבה על האולם שלה. הבנתי שהאווירה שם יכולה להיות קצת עוינת לפעמים". 

מכבי FOX תל אביב הגיעה ליוון עם מאזן 8:9 ביורוליג, כאשר בהמשך השבוע מחכה עוד משחק בית לא פשוט מול הכוכב האדום בלגרד. בסיבוב הראשון הצהובים לא הצליחו לנצח את שתי היריבות הקרובות ולכולם ברור שכמו תמיד, זו המטרה גם הפעם.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
קראתי את התקנון ואני מאשר/ת קבלת עדכונים ותוכן שיווקי במייל ו/או SMS
×