תפריט
כפתור ימני - מכביסט כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - מכביסט כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

JR.NBA: ליגת הילדים הטובה בעולם יצאה לדרך

אחרי שהשיקה לראשונה את הפרויקט הגדול והיוקרתי לבתי הספר בכדורסל בארץ לפני שנה- צוות דור העתיד יחד עם טל ברודי ודורון ג'מצ'י ערכו בשנית את הגרלת הדראפט של Juonior NBA league.

31/01/2018
ראשי · נוער · JR.NBA: ליגת הילדים הטובה בעולם יצאה לדרך
JR.NBA: ליגת הילדים הטובה בעולם יצאה לדרך
אחרי ההצלחה המסחררת שהייתה לפני שנה, דור העתיד ממשיך את שיתוף הפעולה עם הליגה הטובה בעולם בפרויקט שנועד לחבר את שחקני העתיד עם משחק הכדורסל.

נציגי 30 הקבוצות של בית- הספר לכדורסל של דור העתיד ומאמניהם הגיעו להיכל המכבים לרגל פתיחת הליגה לשנת 2018 ולהשתתף בערב הדראפט המותח.שחקני העבר הגדולים של מכבי ת"א, טל ברודי ודורון ג'מצ'י לקחו חלק בערב הדרפאט והגרילו עבור כל קבוצה של בית- ספר לכדורסל את אחת הקבוצות של ליגת ה-NBA. לכל קבוצה יש שם חדש ומדים התואמים את הקבוצה שמעבר לים.

הליגה תתנהל בדומה ל- NBA, הקבוצות יחולקו לשני אזורים: מערב ומזרח. שמונה הקבוצות המובילות בכל אזור יעלו לפלייאוף, ושתי אלופות האזורים יעפילו למשחק הגמר שישוחק בחודש מאי באולם היוקרתי הדר יוסף. 

בסוף הליגה יתנהל אירוע מיוחד של ערב פלייאוף בלתי נשכח. יערכו שלושה משחקים באותו הערב, שני משחקי הגמר של כל אזור (משחקי חצי הגמר) ומשחק הגמר הגדול בשיתוף עם נציגי ה-NBA שיגיעו לישראל. בנוסף, כל שחקני הליגה ישתתפו בסדנת כדורסל מיוחדת וחוויתית שאותה יעבירו הנציגים. 


פרויקט הג'וניור NBA, מלמד את היסודות הבסיסיים של הכדורסל, את ערכי המשחק השורשיים ומחבר את שחקני העתיד למשחק הכדורסל בחוויות שהליגה מייצרת. השחקנים מתלכדים כקבוצה יחד עם המאמן, לומדים להתאהב במשחק, מתנסים במפעל שבו יש משחקים, מנצחים ומפסידים כהכנה טובה לקראת העלייה למחלקת הנוער.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×