תפריט
כפתור ימני - מנויים כפתור אמצעי - כרטיסים כפתור שמאלי - חנות
כפתור ימני - מנויים כפתור אמצעי - כרטיסים כפתור שמאלי - חנות

ספאחיה: "נילחם עד הסוף וננסה להעפיל"

מאמן הצהובים כבר חושב קדימה אחרי המשחק מול פנרבחצ'ה: "אני מקווה שבמשחק מול פנאתינייקוס, שיהיה קריטי להעפלה, ייראה אחרת". טיוס: "מקווה שננצח עבור האוהדים במשחק הבית האחרון של העונה הסדירה"."

20/03/2018
ראשי · ארכיון כתבות · ספאחיה: "נילחם עד הסוף וננסה להעפיל"
משימת ההעפלה ל-8 הגדולות ביבשת הסתבכה, אבל עדיין אפשרית. מכבי FOX תל אביב הפסידה באיסטנבול 87:73 לפנרבחצ'ה החזקה, ותארח ביום חמישי במנורה מבטחים במשחק הביתי האחרון בעונה הסדירה את פנאתינייקוס, במשחק שפשוט חייבים לנצח.

"לצערי הקבוצה שלי הפסידה ליריב עדיף", אמר בסיום מאמן הצהובים, נבן ספאחיה, "היו לנו כמה דקות טובות ואנחנו יכולים להיו מרוצים מזה, אבל בשביל לנצח ברמות האלה אתה צריך לשחק 40 דקות ברמה גבוהה. היום, בגלל ההבדלים בין הקבוצות, זה לא עבד. הם קבוצה מהרמה הכי גבוהה של היורוליג והם הראו איך אמורים לשחק כדורסל בשני צידי המגרש"."זה היה משחק קשה מאוד", הוסיף הקרואטי, "כשעצרנו אותם מבפנים הם קלעו מבחוץ, זאת דוגמה לאיכות שיש להם. אנחנו קבוצה חדשה עם שחקנים חדשים ואנחנו עדיין לומדים איך לשחק כקבוצה ביורוליג. אני גאה שעד המשחק האחרון מול חימקי היינו בין שמונה הראשונות ועכשיו, אחרי שני ההפסדים האחרונים, איבדנו את המקום הזה, אבל אין ספק שנילחם עד הסוף וננסה להעפיל. אני מקווה שבמשחק מול פנאתינייקוס, שיהיה קריטי להעפלה, ייראה אחרת".

"התמודדנו במשחק קשוח", סיפר סנטר הצהובים, אלכס טיוס, "אני חושב שנחלשנו ככל שהמשחק התקדם וזה דבר שאסור לעשות בליגה הזאת. היינו צריכים להישאר צמודים אליהם ולהחזיר מלחמה. למה שהיה היום אין השפעה על המשחק מול פנאתינייקוס, כל משחק הוא שונה. אני מקווה שננצח עבור האוהדים במשחק הבית האחרון של העונה הסדירה".
מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×