תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים

"אנחנו צריכים להיות גאים בשחקנים שמנסים"

הצהובים סיכמו את המשחק מול הפועל ירושלים. ספאחיה: "לא שיחקנו רע היום, סבלנו מחלקים לא טובים, אבל רוב המשחק שיחקנו טוב ובסוף הגיע לירושלים לנצח"

23/04/2018
ראשי · ארכיון כתבות · "אנחנו צריכים להיות גאים בשחקנים שמנסים"
מכבי FOX תל אביב כבר הובילה ב-13 הפרש בהיכל מנורה מבטחים, אבל קאמבק של האדומים ושלשה של פרפרוגלו בשניות הסיום הביאה לירושלים ניצחון דרמטי 81:82. ביום חמישי מחכה לצהובים משוכה לא פשוטה, כשיתמודדו חוץ אצל הפועל חולון.

מאמן הקבוצה נבן ספאחיה אמר בסיום: "המהלך האחרון? ציפיתי לחילוף, הייתה לנו עבירה לתת וזה היה התכנון בפסק זמן, לצערי הם לא ביצעו את זה ופרפרוגלו קלע. לא היה לי עוד פסק זמן, מייקל (רול) לקח זריקה לא בלתי אפשרית, אבל קשה שלצערנו לא נכנסה.

"לא שיחקנו רע היום, סבלנו מחלקים לא טובים, אבל רוב המשחק שיחקנו טוב ובסוף הגיע לירושלים לנצח. הם השקיעו יותר אנרגיה מאיתנו. ג'ון (דיברתולומאו) לא שיחק כמו בד"כ כי הוא לא בכושר. אני לא יודע כמה משחקים כבר הפסדנו בנקודה אחת, אבל אני מאמין בשחקנים, כולם כועסים, חלק עצובים, אבל זו מכבי של העונה. אנחנו צריכים להיות גאים בשחקנים שמנסים. ב-10 הימים האחרונים שיחקנו בשיטה של שני ישראלים ולארוך זמן זה ישתלם לנו".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×