תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים

"יש לפארגו ניסיון במכבי ובליגה"

המאמן נבן ספאחיה התייחס להחתמתו של הגארד. גודס: "חשוב להביא מישהו שיודעים מה הוא מסוגל לתת ויכול להשתלב מהר". בורשטיין: "בטוח שיעזור"

26/04/2018
ראשי · ארכיון כתבות · "יש לפארגו ניסיון במכבי ובליגה"
ג'רמי פארגו חתם עד סיום העונה במכבי FOX תל אביב ובקדנציה השלישית שלו במועדון ילבש את הגופיה מספר 2. הגארד האמריקני, ששיחק בשנה האחרונה בסין ובלבנון, צפוי להגיע לישראל בתחילת השבוע ולהצטרף לסגל. 

"פארגו הוא שחקן עם ניסיון במכבי ובליגה הישראלית", הזכיר המאמן נבן ספאחיה לאחר השלמת החתמתו של השחקן. "מדובר ברכז עם יכולת הגנתית טובה שמסוגל ליצור זריקות טובות עבור חבריו לקבוצה". 

"אנחנו שמחים שג'רמי מצטרף, אני חושב שקשה למצוא היום שחקנים חודש וחצי לפני סוף העונה", הוסיף עוזר המאמן גיא גודס, שהדריך את הגארד בעבר. "ג'רמי שיחק במכבי שנתיים, זכה איתה בתארים, מנהיג, רכז. הוא שחקן שיכול לעזור לנו, אחד שמכיר את ה-DNA של מכבי תל אביב. הוא מכיר את האנשים וכולם מכירים את היכולות שלו ומה הוא יכול להביא". 

"זה דבר מאוד חשוב, בעיקר כשיש רק חודש וקצת עד לסוף העונה, להביא מישהו שיודעים מה הוא יכול לתת ומסוגל להשתלב מהר", המשיך גודס. "נצטרך לעזור לו כמה שיותר להיכנס לקבוצה, להכיר את השחקנים סביבו ולנסות לעזור לו לעזור לנו להחזיר את האליפות".

"אני שמח על ההצטרפות שלו", אמר לאחר חתימה עוזר המאמן טל בורשטיין, ששיחק בעצמו לצד פארגו. "ג'רמי שחקן תחרותי ואטרקטיבי עם הרבה ניסיון וכשרון, שמכיר את המועדון ואת השאיפות שלו ואני בטוח שיעזור לנו. וכבונוס, יוצא לי להריץ חבר ששיחקתי איתו".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×