תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

דרך חיים: 110 והספירה נמשכת

והפעם: סקירת התארים של המועדונים המובילים ביורוליג. יש הימור מי במקום הראשון?

30/04/2018
ראשי · ארכיון כתבות · דרך חיים: 110 והספירה נמשכת
דרך חיים: 110 והספירה נמשכת
הכדורסל הוא חלק מהנוף העולמי מאז 1891 וב-127 שנות קיומו צמח, התפתח והקצב רק הולך ועולה. מה יש במשחק הזה שמושך מיליונים למסכי הטלוויזיה בלי קשר לשעה? מה יש בו שמטריף עשרות אלפי אנשים לטוס אלפי קילומטרים כדי לתמוך בקבוצתם האהובה? האם זהו רק פרץ האדרנלין שמגיע עם הניצחון? אולי זו האהבה הטהורה מכולן שמהדקת את הקשר בעת הנפת גביעים או ספיגת הפסדים? 

דבר אחד בטוח, דבר לא ישווה להרגשה של הצלחה והישגים. אפשר למדוד את זה על לוח התוצאות בסיום המשחק או העונה. או בקיצור, ברשימת התארים שמעניקים תהילה. במשך השנים מכבי תל אביב חרטה על דגלה את ערכי ההצלחה והשאיפה לגדולה. כדי לעשות כזה דבר, יש להשקיע המון - עבודה, כסף ושעות על גבי שעות של יזע ודמעות. 

במהלך 86 שנות קיומה, הרעב הגובר של מכבי להצלחה הוביל את הקבוצה בצהוב-כחול לזכיה ב-110 תארים עד כה. מדובר בשיא חסר תקדים שאינו בר-השוואה עבור כל מועדון אחר בטווח הנראה לעין. 51 אליפויות, 44 גביעי מדינה, 6 גביעי אירופה, גביע בין-יבשתי, אליפות הליגה האדריאטית וגם זכיות בגביע הליגה המקומית. 

מה המצב אצל המתחרות ברחבי העולם? לחצו כאן לכתבה המלאה באנגלית >>


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×