תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

אחרי מהפך אדיר במשחק הגומלין: הנערים ב' בחצי הגמר

הישג ענק לקבוצתו של קואץ' ליאור רובינשטיין. עם הגב אל הקיר הנערים מגיעים למשחק הגומלין בסדרת רבע גמר הפלייאוף כאשר רק ניצחון מעל 24 נק' הפרש יעלה אותם לחצי גמר הפלייאוף. בסיום, 98:51 הכריע עולה צהובה

07/05/2018
ראשי · נוער · אחרי מהפך אדיר במשחק הגומלין: הנערים ב' בחצי הגמר
אחרי מהפך אדיר במשחק הגומלין: הנערים ב' בחצי הגמר
יומיים אחרי שזכתה בגביע המדינה, קבוצת הנערים ב׳ לאומית טסה לטורניר U15 בבולוניה, איטליה להתחרות מול טובי המועדונים באירופה. בסופו חזרה הקבוצה עם גביע נוסף של המקום השלישי. הנערים נחתו היישר לשלבים המכריעים של העונה, למשחקי רבע גמר הפלייאוף.

בסדרה התמודדה מול אשדוד ובמשחק הראשון העייפות היתה ניכרת. הקבוצה הייתה לא מרוכזת במשחק ובסופו נחלה הפסד כואב בתוצאה 74:51. מכאן הדרך היחידה לעלות לשלב חצי הגמר היא לנצח את המשחק השני לפחות ב-24 נק' הפרש.

אתמול (7/5/18) התקיים משחק הגומלין המכריע והילדים פתחו את המשחק בקצב ואנרגיות פשוט אדירות שמסיימות את הרבע הראשון ביתרון 13 נק' הפרש (14:27) וברבע השני ממשיכים ללחוץ על דוושת האנרגיות ומסיימים את המחצית בהפרש מספיק גדול כבר לניצחון בסדרה 27:56.

המחצית השנייה היתה דומה מאוד לראשונה ואשדוד לא מצאו פתרונות לאנרגיות, לאגרסביות והפירגון על המגרש. בדרך למהפך מדהים הקבוצה מחקה 23 נק' הפרש וניצחה 51:98 את משחק הגומלין.

בחצי הגמר יפגשו הנערים ב' את הקבוצה מולה התמודדו בגמר גביע המדינה, הפועל ברנר

קלעים בולטים: איליי עזרן 30 נק', יהונתן רוזיו 27 נק', ניב נחשון 18 נק', עומרי פלג 9 נק'.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×