תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים

שחקני מכבי סיירו במפעל קליל

משלחת של המועדון יצאה לכרמיאל, שם נערך סיור במפעל החדשני של נותנת החסות. איתי שגב: "ביקור נהדר, זו הפעם הראשונה שלי פה. היה מאוד מעניין"

15/05/2018
ראשי · ארכיון כתבות · שחקני מכבי סיירו במפעל קליל
משלחת של נציגי מכבי FOX תל אביב פתחה את היום אחרי הניצחון בראשון לציון עם ביקור במפעל קליל בכרמיאל. לשחקנים ונציגי ההנהלה חיכה שלט מרגש בכניסה למתחם, שם קיבלו הסברים, ערכו סיור מקיף, הצטלמו עם העובדים ואף ערכו תחרות קליעות קצרה. 

השחקנים שייצגו את המועדון בסיור אצל חברת קליל, נותנת חסות נאמנה ושותפה לדרך, היו מייקל רול, איתי שגב, ארטיום פראחובסקי, ג'רמי פארגו, כרם משעור ודשון תומאס. אליהם הצטרפו המשנה למנכ"ל אלי דריקס, הג'נרל מנג'ר ניקולה וויצ'יץ', סמנכ"ל השיווק וקשרי קהילה דורון ג'מצ'י וסמנכ"ל המדיה רועי גלדסטון.  "ביקור נהדר, זו הפעם הראשונה שלי פה. היה מאוד מעניין", אמר איתי שגב לאחר סיום הסיור. "קליל ספונסרים נאמנים מאוד כבר הרבה שנים. אני מודה להם על האירוח החם, הסיור ועל שינוי האווירה עם הביקור בצפון". 

לקראת שלבי ההכרעה של העונה בליגה הוסיף שגב: "אנחנו מאוד נרגשים, תמיד כיף לנו לבוא ולשחק על תואר בשביל הקהל הנהדר שלנו שמגיע לכל מקום. אני קורא שוב לאוהדים לבוא ולתמוך במשחקים שנותרו ובפלייאוף, ובעזרת השם גם בפיינל פור, ושנביא זכיה". 

"חיברנו סוף סוף שני ניצחונות וזה חשוב לבטחון ולפורמה שלנו", סיכם שגב. "יש שני משחקים עד הפלייאוף שהם מאוד חשובים למיקום. כשאתה במכבי המטרה היא תמיד לסיים ראשון, בין אם זה בתחרות קליעות בין העובדים או בליגה. מאוד חשוב לכולנו, גם כל אחד כאינדיבידואל וגם למועדון ולקהל הנהדר שלנו, להחזיר את האליפות שהרבה שנים לא הייתה לנו. אנחנו עושים את המקסימום בשביל זה ואני מקווה שנצליח".
"אני מנסה להתאקלם כמה שיותר בקבוצה, אשמח לעשות את כל מה שעוזר לנצח משחקים", הבהיר ג'רמי פארגו, שהצטרף לאחרונה וקלע 11 נקודות בניצחון בראשל"צ. "אני לא חושב שאנחנו צריכים לדבר על אליפות כרגע. יש לנו עוד שני משחקים כדי לעשות את המיטב שלנו לסיים במקום הראשון ולהתכונן לסיבוב הראשון בפלייאוף. כמו שכולנו יודעים, לא הצלחנו בזה ולכן אנחנו צריכים להמשיך לבנות".

"יכול להיות, מי יודע מה יביא העתיד?", ענה בחיוך ארט פראחובסקי כשנשאל אם התעניינותו הרבה בחלונות המעוצבים במהלך הסיור תוביל אותו לקריירה חדשה. הסנטר הבלארוסי עוד הוסיף בצחוק: "אולי אצליח למצוא את עצמי במפעל כזה".

מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×