תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים

"ניקח משהו מהמשחק הזה ונגיע מוכנים לדרבי"

הצהובים חגגו העפלה לפיינל פור אחרי 1:3 על נס ציונה. ספאחיה: "המשחקים האלה נגדנו יחזקו אותנו לקראת המשך". קול: "בשביל משחקים כאלה אני פה". זוסמן: "עכשיו זה גם דרבי וגם חצי גמר, הולכת להיות מלחמת עולם"

04/06/2018
ראשי · ארכיון כתבות · "ניקח משהו מהמשחק הזה ונגיע מוכנים לדרבי"
מאמן הקבוצה נבן ספאחיה אמר בסיום: "היתה לנו בעיה בתחילת המשחק של עבירות טכניות. הם הובילו, אבל צריך לברך את הקבוצה שנרגעה והחלה לשחק כדורסל. כמו במשחק הקודם בת"א, היינו מצוינים ברבע האחרון. הראנו הרבה אופי".

עוד הוסיף: "אני לא רוצה לדבר רק על הקבוצה שלי. אני רוצה לברך את נס ציונה שהקשתה עלינו. המשחקים האלה נגדנו יחזקו אותנו לקראת המשך. אני לומד כל הזמן דברים חדשים על הקבוצה ואני לא מתבייש להודות בכך. אנחנו ניקח משהו מהמשחק הזה ונגיע מוכנים לדרבי. השחקנים זקוקים למנוחה אחרי כל כך הרבה משחקים בעונה"."רציתי להיות אגרסיביים", סיפר נוריס קול בסיום, "ידענו שהרבע השני שלנו לא היה טוב והיינו צריכים להרים את המשחק שלנו. רצינו לסיים את העבודה כבר במשחק הרביעי. היה מאמץ קבוצתי טוב שלנו והגנה טובה ואני שמח על הניצחון. זה המאני טיים של העונה. בשביל משחקים כאלה אני פה. התרגלתי לשחק במשחקים גדולים בקריירה ורציתי לשמש דוגמא לשחקנים".

"אני אעשה מה שירצו ממני. אם אקלע הרבה או אמסור או אעשה הגנה, זה לא משנה לי. אנחנו נביא את המשחק שלנו לרמה הכי גבוהה". 
יובל זוסמן סיכם: "נס ציונה באו להרביץ ולהילחם טל החיים שלהם, אני חושב שזה מה שכל קבוצה צריכה לעשות בפלייאוף. כל הכבוד להם. עכשיו זה גם דרבי וגם חצי גמר, הולכת להיות מלחמת עולם".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×