תפריט

יובל זוסמן נשאר במכבי FOX ת"א

הכשרון בן ה-20, השחקן המצטיין של אליפות אירופה לעתודה, ממשיך בצהוב-כחול. ספאחיה: "הצעד הנכון להמשך התפתחות הקריירה שלו ברמה הגבוהה ביותר"

08/08/2018
ראשי · ארכיון כתבות · יובל זוסמן נשאר במכבי FOX ת"א
יובל זוסמן נשאר במכבי FOX ת"א
במהלך הקיץ פנו מספר קבוצות למכבי FOX תל אביב בבקשה לשאול את יובל זוסמן לעונה הקרובה. לאחר מספר פגישות של נציגיו עם אנשי המועדון ושיחות של השחקן עצמו עם המאמן ואנשי הצוות המקצועי, הוחלט כי מצטיין אליפות אירופה U20 ימשיך במכבי. 

החשיבות של יובל זוסמן למכבי ת"א גדולה ולא בכדי השחקן הוחתם על חוזה ארוך טווח כשהגיע, זאת מתוך זיהוי הכשרון והיכולות הטמונים בו. "אני משוכנע שזה הצעד הנכון להמשך התפתחות הקריירה של יובל ברמה הגבוהה ביותר, לשם הוא שייך", אמר בתגובה המאמן נבן ספאחיה. 

"כמאמן מעולם לא היה לי ספק שמכבי זה המקום בשבילו", המשיך ספאחיה. "כדי להתפתח בצורה הטובה והנכונה ביותר, סבלנות ועקביות הן מילות מפתח. אין לי ספק שהוא יתקדם עוד יותר השנה ויעשה קפיצת מדרגה נוספת". 

בעונתו הראשונה בליגת העל, יובל זוסמן שיחק 13.7 דקות בממוצע ב-31 משחקי ליגה בהם שותף, כולל עשרה משחקים בהם שיחק מעל 20 דקות. כמו כן, השחקן ערך את טבילת האש שלו ביורוליג עם 14 הופעות ו-8 דקות בממוצע למשחק.מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם

חדשות נוספות

יום הנוער הבינ"ל: אז מי גדל במכבי?

12/08/2018

עשור למותו של האגדה רלף קליין ז"ל

07/08/2018

ג'ייק כהן ממשיך במכבי FOX ת"א

02/08/2018
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
קראתי את התקנון ואני מאשר/ת קבלת עדכונים ותוכן שיווקי במייל ו/או SMS
×
קישור ×