תפריט
כפתור ימני - מנויים כפתור אמצעי - כרטיסים כפתור שמאלי - חנות
כפתור ימני - מנויים כפתור אמצעי - כרטיסים כפתור שמאלי - חנות

"נתנו לי הרגשה שבחרתי נכון להגיע"

טאריק בלאק ודיאנדרה קיין נחתו בישראל לקבלת פנים לוהטת. הסנטר: "אם ככה זה בשדה התעופה, אז אני ממש מצפה למשחקים". קיין: "מקווה לטופ 8"

26/08/2018
ראשי · ארכיון כתבות · "נתנו לי הרגשה שבחרתי נכון להגיע"
עשרות אוהדים (לפחות) הרעידו את טרמינל 3 בשירים וקריאות עידוד. העוברים ושבים שלפו סמארטפונים והחלו לצלם מכל עבר, במיוחד כשיצאו השניים להם כולם ציפו. טאריק בלאק ודיאנדרה קיין הגיעו מארצות הברית רגע לפני האימון הראשון העונה של מכבי FOX תל אביב. 

"להגיע לדבר כזה זה נותן הרגשה נפלאה. זה מעניק לי הרגשה שבחרתי נכון כשהגעתי לפה", הגיב טאריק בלאק עם יציאתו. "אם ככה זה בשדה התעופה, אז אני ממש מצפה למה שיהיה במשחקים. כבר שיחקתי עם שחקנים גדולים, מנהיגים וכשרונות. נראה איך הכל יתחבר". 

"לעבור לאירופה זה לא בהכרח משהו שחשבתי עליו, אבל להגיע לאווירה כזאת זה נותן לי הרגשה שאני מאוד רצוי ונרגש לקראת ההזדמנות הזאת", המשיך הסנטר. "אני רגיל לעבור ממקום למקום ובסופו של דבר כדורסל הוא כדורסל. בכל מקום יש לחץ, ככה שמדובר בדברים שאני עוסק בהם מהתיכון". "אני מאמץ את המקום, התרבות ואת העובדה שאני כאן. זה תענוג וכבוד עבורי", הוסיף טאריק בלאק. "אני מרגיש מבורך על כך שאני זוכה לכזאת קבלת פנים. דיברתי עם המאמן בקצרה, עדיין לא שיחה ארוכה. את מה שעשיתי ב-NBA אמשיך לעשות גם כאן. קבוצה טובה פותחת עבורך אפשרויות ואני לא אהיה הטוב ביותר שלי בלי הקבוצה הזאת של מכבי". 

"אנחנו צריכים לחשוב על כדורסל ועל זכיה בתארים. הרבה אנשים מגיעים ליורוליג בגישה של 'אני הולך לנצח', אבל השאלה היא מי עושה את זה בסופו של דבר", הזכיר בלאק. "כשהמשחקים מתחילים והניצחונות וההפסדים מצטברים, אנחנו נראה מי יהיה האחרון לעמוד. אני בהחלט מצפה שמכבי תהיה האחרון לעמוד". 

"כשאתה נכנס לשנה השניה ביורוליג אתה רוצה להתקדם", הסביר דיאנדרה קיין, שחזר לשנתו השניה במועדון. "אני מקווה שתהיה לנו קבוצה גדולה ושנהיה בטופ 8 ומשם כבר נראה. הגיע איתי עכשיו טאריק בלאק, שחקן גדול, ויש איתנו גם את ג'וני אובראיינט הגדול".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×