תפריט
כפתור ימני - חידוש כפתור אמצעי - מנוי חדש כפתור אמצעי - כרטיסים
כפתור ימני - חידוש כפתור אמצעי - מנוי חדש כפתור אמצעי - כרטיסים

"הולכים לשחק משחק קצבי ולרוץ"

המאמן נבן ספאחיה דיבר על שבוע האימונים, הסגל המתגבש והתכניות. סקוטי ווילבקין: "רוצים לזכות בכל דבר. ברור שקשה לעשות זאת, אבל זו המטרה"

29/08/2018
ראשי · ארכיון כתבות · "הולכים לשחק משחק קצבי ולרוץ"
"הולכים לשחק משחק קצבי ולרוץ"
מכבי FOX תל אביב ממשיכה בשבוע האימונים הראשון שלה עוד לפני הגעתו לישראל של ג'רמי פארגו. ג'וני אובראיינט טרם השלים את הבדיקות הרפואיות ואילו קנדריק ריי סובל מחבלה באצבע בכף ידו וקיבל מנוחה מהאימון. לראשונה מתחילת ההכנות הורשו נציגי התקשורת להיכנס לחלק מהתרגול.  

"קשה לדעת מה יהיה העונה, עדיין חסרים לנו כמה שחקנים באימונים", סיפר נבן ספאחיה. "ההתרשמות שלי טובה מכמה אימונים שערכנו. אני מרוצה מהגישה שלהם ומהכושר בו הם מצויים. ראינו שהשחקנים ביצעו עבודה אישית טובה במהלך הקיץ". 

"השנה יש לנו כמה שחקנים שנשארו מהשנה שעברה ולכן קל לנו יותר", הסביר המאמן. "בגדול אנחנו הולכים לשחק משחק קצבי ולרוץ. נצטרך העונה להיות טובים יותר כשהיריבה כופה עלינו משחק עומד של אחד על אחד. לדעתי, על הנייר אנחנו קבוצה קצת טובה יותר מבעונה שעברה. היה קל יותר לגייס שחקנים הפעם, כי בסיום העונה הקודמת ידענו בדיוק מה אנחנו רוצים להוסיף". "זה הקיץ הכי עמוס שהיה לי בקריירה", הבהיר ספאחיה לגבי המוזמנים לנבחרות וטורנירי ההכנה הצפויים. "בשבועיים הקרובים נהיה בתל אביב בלי 6 שחקנים ואיך שהם יחזרו נתחיל כבר לשחק. מבחינתי זה גרוע מאוד. להיכנס לרצף משחקים בלי אימונים ביחד זה קשה, נראה מה יהיו התוצאות של זה". 

על בניית הסגל אמר הקרואטי: "שמרנו על חבורת השחקנים שעזרה לנו לזכות באליפות והבאנו שחקנים שיעזרו לנו לעשות צעד קדימה. בעונה שעברה היינו קרובים להצלבה, הפעם אנחנו רוצים להגיע לשם. לא הייתה לנו בעיה בחדר ההלבשה בעונה שעברה וגם השנה יש לנו אנשים טובים מאוד בסגל ושחקנים כדורסל מצוינים". 

"אני רוצה להתאקלם, להכיר את חבריי לקבוצה ושנתחבר יחד. אני לא יכול לשלוט בעובדה שמדברים עליי", סיפר סקוטי ווילבקין לנציגי התקשורת באימון. "אני מתרכז במה שיהיה העונה ורוצה שיהיה תהיה העונה הטובה ביותר". כשנשאל מה לדעתו זו עונה טובה, השיב הגארד: "לזכות בתארים - ביורוליג, בליגה ובכל הגביעים. אנחנו רוצים לזכות בכל דבר. ברור שקשה לעשות זאת, אבל זו המטרה שלנו. תמיד יש לחץ, צריך להתמקד במה שאוהבים לעשות ולא לדאוג לגבי הלחץ". 

גם הקפטן ג'ון דיברתולומיאו ונמרוד לוי, שגדל במועדון וחזר לתל אביב אחרי עונה מצוינת במדי מכבי אשדוד, העניקו ראיונות לכתבים בסיום האימון.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×