תפריט
כפתור ימני - חידוש כפתור אמצעי - מנוי חדש כפתור אמצעי - כרטיסים
כפתור ימני - חידוש כפתור אמצעי - מנוי חדש כפתור אמצעי - כרטיסים

פארגו: "רוצים לבנות קבוצה חזקה"

הגארד המצטיין חזר לישראל: "מקווה לשמור על מצב הרוח הטוב של האוהדים עד סוף העונה. ההתרגשות הכי גדולה היא לפגוש את הקהל שלנו בהיכל"

30/08/2018
ראשי · ארכיון כתבות · פארגו: "רוצים לבנות קבוצה חזקה"
ג'רמי פארגו, מצטיין הפלייאוף בעונה שעברה בליגת העל ואחד מהגורמים הבולטים לזכיה באליפות ה-52, הפך הבוקר לשחקן האחרון בסגל מכבי FOX תל אביב שנוחת בישראל. הגארד הגיע אחרי טיסה והמתנה ארוכה והתקבל על ידי אוהדים צעירים שהגיעו במיוחד לשדה התעופה. 

"לא הובלתי את מכבי לאליפות, הגעתי ועזרתי בחלקים קטנים. הייתה פה קבוצה גם לפני שהגעתי", הבהיר ג'רמי פארגו לכתבים במקום עם פתיחת הראיון איתו. "אני מקווה להביא קצת התרגשות. ייקח קצת זמן להתחבר עם כולם. למזלנו כמה מהשחקנים שהיו בשנה שעברה איתם הייתה לי כימיה טובה נשארו". "לא שיחקתי ביורוליג בעונה שעברה ולכן אני לא יכול לדבר על זה. אנחנו רוצים לבנות קבוצה חזקה ולרוץ קדימה", הסביר פארגו. "ההתרגשות הכי גדולה כאן בישראל היא לפגוש את האוהדים בהיכל. הם נצמדים אליך כשצריך ומעודדים אותך כשצריך. אני מקווה שנשמור על מצב הרוח הטוב שלהם לאורך כל העונה". 

משדה התעופה נסע פארגו לביצוע בדיקות רפואיות שגרתיות ולאחר מכן יצטרף לאימונים. מהסגל ייעדרו בתקופה הקרובה ארבעת השחקנים שזומנו לסגל נבחרת ישראל - יובל זוסמן, ג'ון דיברתולומיאו, נמרוד לוי וג'ייק כהן - וכן סקוטי ווילבקין (נבחרת טורקיה), מייקל רול (נבחרת תוניסיה) ובהמשך גם טאריק בלאק, שיטוס להתחתן בארצות הברית.מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×