תפריט
כפתור ימני - חידוש כפתור אמצעי - מנוי חדש כפתור אמצעי - כרטיסים
כפתור ימני - חידוש כפתור אמצעי - מנוי חדש כפתור אמצעי - כרטיסים

רשת קפה גרג ומכבי ממשיכות יחד

זאת השנה ה-3 ברציפות בה הרשת המצליחה תעניק חסות. לוגו החברה יתנוסס על גב הגופיות. המנכ"ל יאיר מלכה: "הבחירה הטבעית שלנו לשיתוף פעולה"

02/09/2018
ראשי · ארכיון כתבות · רשת קפה גרג ומכבי ממשיכות יחד
רשת קפה גרג ומכבי ממשיכות יחד
רשת "קפה גרג" תעניק חסות למועדון הכדורסל מכבי תל אביב זו העונה השלישית. במסגרת ההסכם בין הצדדים יופיע הלוגו של קפה גרג על גב החולצה של שחקני מכבי FOX ת"א בכל משחקיה של הקבוצה.

יאיר מלכה, מנכ"ל קפה גרג ומבעלי הרשת, אמר לאחר חתימת ההסכם: "מכבי FOX תל אביב, אלופת המדינה בכדורסל, הינה חברה של קבע במועדון העילית של הכדורסל באירופה. אנו בקפה גרג שמחים להיות שותפים לדרך וגאים להעניק חסות למועדון זו השנה השלישית". 

עוד ציין מלכה: "מטרת החיבור בין עסקים לעולם הספורט בכלל, ולמכבי ת"א בפרט, נועד לעודד קבוצות ספורט ישראליות נבחרות להצלחה ולחבר חברות כלכליות מובילות לקחת חלק בקידום הספורט המקצועני בישראל". 

"רשת קפה גרג מזדהה עם ערכי המועדון ושמחה להיות שותפה בקידום הספורט בישראל", הדגיש מנכ"ל הרשת. "מעמדה של מכבי FOX ת"א וההישגים אליה הגיעה, ואליהם היא שואפת באופן קבוע, מעמידים אותה כבחירה הטבעית שלנו לשיתוף פעולה הן מבחינה עסקית והן מבחינה ערכית".אלי דריקס, משנה למנכ"ל מכבי FOX ת"א, מסר בתגובה: "הסכם זה מביע את האמון של רשת קפה גרג בקבוצה ובשחקניה. אנחנו שמחים שרשת ארצית ומובילה בתחומה בחרה בנו להעניק את חסותה. כל פרסום על החולצה הצהובה של מכבי ת"א, שנבחרה כאחד ממותגי העל ברשימת SUPERBRANDS 2018, הוא ערך חשוב ויוקרתי. הספונסרים שלנו הם שותפים עסקיים לדרך בה אנו מאמינים ובערכים של מצוינות, מקצוענות והשאיפה המתמדת להיות מספר 1".

רשת "קפה גרג", הנמצאת בבעלות יאיר מלכה, גלעד אלמוג וניר אדרי, מונה כיום כ-110 סניפים הפזורים ברחבי הארץ.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×