תפריט

רשת קפה גרג ומכבי ממשיכות יחד

זאת השנה ה-3 ברציפות בה הרשת המצליחה תעניק חסות. לוגו החברה יתנוסס על גב הגופיות. המנכ"ל יאיר מלכה: "הבחירה הטבעית שלנו לשיתוף פעולה"

02/09/2018
ראשי · ארכיון כתבות · רשת קפה גרג ומכבי ממשיכות יחד
רשת קפה גרג ומכבי ממשיכות יחד
רשת "קפה גרג" תעניק חסות למועדון הכדורסל מכבי תל אביב זו העונה השלישית. במסגרת ההסכם בין הצדדים יופיע הלוגו של קפה גרג על גב החולצה של שחקני מכבי FOX ת"א בכל משחקיה של הקבוצה.

יאיר מלכה, מנכ"ל קפה גרג ומבעלי הרשת, אמר לאחר חתימת ההסכם: "מכבי FOX תל אביב, אלופת המדינה בכדורסל, הינה חברה של קבע במועדון העילית של הכדורסל באירופה. אנו בקפה גרג שמחים להיות שותפים לדרך וגאים להעניק חסות למועדון זו השנה השלישית". 

עוד ציין מלכה: "מטרת החיבור בין עסקים לעולם הספורט בכלל, ולמכבי ת"א בפרט, נועד לעודד קבוצות ספורט ישראליות נבחרות להצלחה ולחבר חברות כלכליות מובילות לקחת חלק בקידום הספורט המקצועני בישראל". 

"רשת קפה גרג מזדהה עם ערכי המועדון ושמחה להיות שותפה בקידום הספורט בישראל", הדגיש מנכ"ל הרשת. "מעמדה של מכבי FOX ת"א וההישגים אליה הגיעה, ואליהם היא שואפת באופן קבוע, מעמידים אותה כבחירה הטבעית שלנו לשיתוף פעולה הן מבחינה עסקית והן מבחינה ערכית".אלי דריקס, משנה למנכ"ל מכבי FOX ת"א, מסר בתגובה: "הסכם זה מביע את האמון של רשת קפה גרג בקבוצה ובשחקניה. אנחנו שמחים שרשת ארצית ומובילה בתחומה בחרה בנו להעניק את חסותה. כל פרסום על החולצה הצהובה של מכבי ת"א, שנבחרה כאחד ממותגי העל ברשימת SUPERBRANDS 2018, הוא ערך חשוב ויוקרתי. הספונסרים שלנו הם שותפים עסקיים לדרך בה אנו מאמינים ובערכים של מצוינות, מקצוענות והשאיפה המתמדת להיות מספר 1".

רשת "קפה גרג", הנמצאת בבעלות יאיר מלכה, גלעד אלמוג וניר אדרי, מונה כיום כ-110 סניפים הפזורים ברחבי הארץ.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם

חדשות נוספות

"הולכת להיות לנו קבוצה מלהיבה"

24/09/2018

64:100 למכבי על ליאונינג

23/09/2018

60:65 לפנרבחצ'ה על מכבי בזאדאר

21/09/2018
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
קראתי את התקנון ואני מאשר/ת קבלת עדכונים ותוכן שיווקי במייל ו/או SMS
×
קישור ×