תפריט
כפתור ימני - מנויים כפתור אמצעי - כרטיסים כפתור שמאלי - חנות
כפתור ימני - מנויים כפתור אמצעי - כרטיסים כפתור שמאלי - חנות

ספאחיה: "שיחקנו כדורסל טוב"

הצהובים מרוצים מהניצחון בפתיחת ההכנה. אבדיה: "שיחקנו ביחד, נתנו הכל וניצחנו כמו ווינרים". קלויארו: "המטרה העיקרית היא להיות מוכנים לעונה"

14/09/2018
ראשי · ארכיון כתבות · ספאחיה: "שיחקנו כדורסל טוב"
מכבי FOX תל אביב יכולה לסמן "וי" חשוב לאחר שגברה 84:87 על חימקי מוסקבה ופתחה בצורה טובה את משחקי ההכנה לקראת העונה החדשה. הצהובים יצאו לקפריסין בהרכב חסר מאוד (ללא 7 שחקנים), אך פיצו על כך עם משחק לחימה שהוביל לקאמבק ענק בסיום ולניצחון מתוק.

"זה רק משחק ההכנה ראשון של העונה", אמר בסיום נבן ספאחיה. "אחרי מחצית ראשונה נוראית, במיוחד ברבע השני, שיחקנו כדורסל טוב במיוחד הגנה ושינינו מספר דברים. אני יכול להיות מרוצה, כמו שאמרתי לשחקנים 'זה רק המשחק הראשון, הישארו צנועים'. צריך לחשוב על היריבה הבאה ולהמשיך לעבוד קשה".דני אבדיה שסיים עם 12 נק' התייחס לחיבור עם השחקנים החדשים: "זו הרגשה טובה מאוד לשחק עם החבר'ה החדשים. שיחקנו ביחד, היו רגעים קצת קשים במשחק אבל הצלחנו להתאפס על עצמנו ונתנו הכל ברגעים האחרונים. ניצחנו כמו ווינרים".

אנג'לו קלויארו שנתן תרומה נהדרת בהגנה הוסיף: "זה משחק ההכנה הראשון של העונה. המטרה העיקרית היא להיות טובים יותר, ליישם את מה שעבדנו עליו באימונים, להמשיך לגדול ולהיות מוכנים לעונה. אני חושב שעשינו עבודה טובה".
מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×