תפריט
כפתור ימני - חידוש כפתור אמצעי - מנוי חדש כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - חידוש כפתור אמצעי - מנוי חדש כפתור אמצעי - חנות

"הדבר הכי חשוב - להשיג ניצחונות"

רמון סשנס נחת בישראל, דיבר על היעדים שלו כשחקן מכבי FOX תל אביב, שלח מסר לאוהדים וגם סיפר מהו הדבר הראשון שלמד אחרי שירד מהמטוס בנתב"ג

06/11/2018
ראשי · חדשות · "הדבר הכי חשוב - להשיג ניצחונות"
רמון סשנס, הרכז החדש של מכבי FOX תל אביב, נחת בשני בערב בישראל בזמן שהקבוצה שיחקה בגן נר מול גלבוע/גליל. "אני נרגש להיות כאן בישראל, זו הפעם הראשונה שלי", סיפר השחקן. "האמת ששיחקתי עם בחור ישראלי, עמרי כספי, לפני כמה שנים בקליבלנד. ככה ששמעתי הרבה דברים טובים על ישראל". 

"אני שמח להיות באחד הארגונים הטובים ביותר ביורוליג, מכבי, כך שאני מאוד נרגש", המשיך הרכז. "הדבר הראשון שלמדתי ברגע שירדתי מהמטוס זה לא ללבוש אדום כי זה עניין של יריבות עירונית, אז אני כבר לבוש צהוב-כחול ואני מוכן לצאת לדרך".   

"כשאתה ב-NBA במשך 11 שנים אתה בהחלט שומע על כדורסל אירופאי - כמה זה קשה, כמה זה מרגש, כמה זה נחוש", הוסיף סשנס. "אני נרגש להיות חלק מזה ולעזור לקבוצה במה שאני יכול. אני כבר יודע הרבה על ההיסטוריה שלה ומצפה לחוויה". "אנחנו במגעים עם הקבוצה כבר כמה שבועות וסוף סוף השלמנו את העסקה. אני יודע שהם משחקים ושהיה הפסד כואב בברצלונה", הסביר הרכז. "הגעתי כי כשאתה אומר בארצות הברית מכבי תל אביב מדברים על אחת מקבוצות בצמרת הכדורסל האירופאי. זו הקצפת". 

על נסיבות הגעתו מהליגה הטובה בעולם אמר סשנס: "נוצר מצב שבו לא אהיה ב-NBA וקיבלתי את ההזדמנות ליהנות מהחוויה הזאת ולהיות כאן בתל אביב. 3 חודשים זו תקופה קצרה ונקווה שזה יתפתח לטובה. בינתיים, אני פשוט צריך להביא את יכולות המשחק שלי. אני משחק כדורסל כל חיי". 

כשנשאל איך ביכולתו להשפיע על הקבוצה, השיב הרכז: "הייתי ב-NBA במשך 11 שנים והייתי בהרבה מצבים, שיחקתי עם הרבה שחקנים ותחת הרבה מאמנים. זהו אחד המצבים בהם הניסיון מעביר אותך מעבר למהמורה. מקווה שאוכל לתרום מהניסיון ולהשיג ניצחונות, זה הדבר הכי חשוב. לשחק חזק, לשחק עבור האוהדים". "דיברתי עם המאמן, הוא עבד באטלנטה ואני גר באטלנטה ככה שהיה לנו 'דיבור דרומי' משותף", סיפר רמון סשנס. "הוא אוהב לשחק במגרש הפתוח וזה בדיוק הסגנון שלי. להריץ פיק אנד רולים, לרוץ להתקפה וליצור יותר זריקות לחברים. אני יודע שיש תחרות קשה, גם ב-NBA שומעים על היורוליג. זאת לא ליגת מכללות, אלא ליגה מקצוענית והרבה שחקנים כאן הגיעו מה-NBA. התחרות תהיה נהדרת ואני יודע שהקהל יהיה נהדר". 

"אוהדי מכבי, כאן רמון סשנס. שיחקתי 11 שנים ב-NBA וזו פעם ראשונה שאשחק מעבר לים. לא הייתי מקבל הזדמנות יותר טובה מאשר לשחק בארגון טוב כמו מכבי תל אביב. תודה שקיבלתם אותי לכאן ואני מצפה לראות אתכם במשחק הקרוב".

אחרי הנחיתה נלקח רמון סשנס למקום מגוריו החדש וגם קיבל את ספר השחקנים המיוחד של מכבי, שמרכז מידע על המועדון, ההיסטוריה, הליגות בהן משחקים וכן על כך אחד מחברי הסגל. בבוקר שלאחר מכן עבר את הבדיקות הרפואיות, שלאחריהן יוכל להצטרף לאימונים. 


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×