תפריט
כפתור ימני - חידוש כפתור אמצעי - מנוי חדש כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - חידוש כפתור אמצעי - מנוי חדש כפתור אמצעי - חנות

"נפצה את האוהדים, נחזיר בגדול"

המאמן נבן ספאחיה אחרי המשחק מול ריאל מדריד: "הייתי כל כך הרבה פעמים בקריירה במצב הזה ובכל פעם נחלצנו ממנו. נעשה זאת גם הפעם"

10/11/2018
ראשי · אירופה · "נפצה את האוהדים, נחזיר בגדול"
"נפצה את האוהדים, נחזיר בגדול"
ריאל מדריד ניצחה 66:87 את מכבי FOX תל אביב בהיכל בתצוגה שהראתה כי אלופת אירופה המכהנת מתכוונת להיאבק שוב על הכתר היבשתי. במדי הצהובים קיבל רמון סשנס דקות ראשונות והחזיר עם 11 נקודות, לצד 17 נק' של ג'וני אובראיינט. מהעבר השני, סרחיו יויי (17 נק') וג'ייסי קארול (16) הובילו את קלעי האורחת. 

"אני רוצה לברך את ריאל מדריד על המשחק המדהים שהציגה", פתח המאמן נבן ספאחיה את דבריו. "החטאנו המון זריקות. גם העובדה שהיה לנו שחקן חדש בסגל לא הספיקה בשביל לספק את המסירה הנוספת. כמאמן, אני יודע מה לא בסדר. לא הייתה לנו האנרגיה הדרושה". 

"אמרתי לשחקנים שכבר הייתי במצב הזה כמאמן. אני יודע שאנחנו יכולים לשחק כדורסל הרבה יותר טוב", הבהיר המאמן לגבי התצוגה על הפרקט. "שמעתי מהקהל תמיכה בנו עד לרגע האחרון של המשחק ואנחנו נחזיר להם בגדול. נחזיר להם במגרש"."עוד לפני המשחק בגראן קנאריה יש לנו משחק חשוב בליגה, מסגרת בה אנחנו נילחם כמובן כל הדרך", הזכיר ספאחיה. "הייתי כל כך הרבה פעמים בקריירה במצב הזה ובכל פעם נחלצנו ממנו. נעשה זאת גם הפעם. כולם יודעים מי זה סקוטי ווילבקין ומה האיכויות שלו. הפציעה ביד הקולעת משפיעה עליו והוא חלק גדול מהקבוצה שלנו. כשהוא יהיה במצב טוב יותר זה בהחלט יעזור לנו". 

"הפסדנו הפעם בצורה קשה והמסר שלי לאוהדים שצעקו או הלכו מוקדם שאנחנו עוד נשחק טוב יותר", הדגיש המאמן, והוסיף: "לאוהדים שעודדו עד הסוף אני רוצה להגיד תודה רבה, אנחנו מעריכים את זה מאוד ונפצה אותם בהמשך עם כדורסל הרבה יותר טוב".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×