תפריט
כפתור ימני - חידוש כפתור אמצעי - מנוי חדש כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - חידוש כפתור אמצעי - מנוי חדש כפתור אמצעי - חנות

"מנסים לעשות כמה שיותר מכל הלב"

כמאתיים תושבי עוטף עזה התארחו באימון החגיגי של מכבי לרגל חנוכה. זוסמן: "כיף שאנחנו קצת משמחים את הילדים והמשפחות, שחוות דברים קשים מאיתנו"

11/12/2018
ראשי · חדשות · "מנסים לעשות כמה שיותר מכל הלב"
"מנסים לעשות כמה שיותר מכל הלב"
כמאתיים ילדים ובני משפחותיהם מישובי עוטף עזה הגיעו אמש (שני) לאימון חגיגי לרגל חנוכה. התושבים צפו בכל מהלך האימון, אירוע נדיר שכמעט לא מתאפשר במהלך העונה של מכבי תל אביב, ובסיום פגשו את השחקנים, צוות האימון ואנשי המועדון. 

חברי כפר הנוער עיינות ויבנה, נציגי פרויקט One Team של היורוליג, ארזו חבילות שי עבור האורחים מתנת המועדון ונותני החסות, ביניהם רשת FOX, מרצ'לו אינצ'ליני - פרנצ'י נדל''ן, PMI וקניון עזריאלי תל אביב. התושבים זכו להתחבק ולהצטלם עם הכוכבים, לקבל חתימות ויצאו מהאימון בהדר יוסף עם חיוכים מאוזן לאוזן. סמנכ"ל השיווק וקשרי קהילה דורון ג'מצ'י, שגריר פרויקט ONE TEAM בעצמו, הסביר בקצרה לחברי הקבוצה על האורחים, המציאות איתה הם מתמודדים ועל חשיבות האירוע. השחקנים נרתמו בשמחה לחלק בעצמם את המתנות לילדים הנרגשים במקום. 

"כיף שאנחנו קצת משמחים את הילדים האלה והמשפחות שלהם, שחוות דברים קצת יותר קשים משאנחנו חווים", הגיב יובל זוסמן. "אני שמח שיש לנו את הזכות פה להיות איתם, לשמח אותם כמה שאפשר ולתת כמה שיותר מהזמן שלנו. ברוב השנה אין לנו יותר מדי דברים כאלה וכשיש אותם, אנחנו מנסים לעשות כמה שיותר מכל הלב. ננסה לשמח אותם כמה שנוכל".  

"אנחנו עובדים לעשות את זה ולתת כמה שיותר מעצמנו לילדים ולאוהדים. זה מאוד מיוחד ואני שמח שיש לנו את האפשרות לפגוש אותם", אמר הקפטן ג'ון דיברתולומיאו, שיחד עם יובל זוסמן, ניקולה וויצ'יץ', דורון ג'מצ'י וכן דוני ודונה לקח חלק בצילומי קליפ מיוחד לרגל מיזם ONE TEAM של היורוליג.מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×