תפריט
כפתור ימני - מכביסט כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - מכביסט כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

"הפסדנו בקרב, אבל אנחנו עדיין במלחמה"

מאמן הקבוצה סיכם את המשחק מול באסקוניה ומסתכל קדימה: "אנחנו צריכים להרים את הראש, להמשיך ולחזור להילחם, אני מאמין בקבוצה שלי"

13/12/2018
ראשי · ארכיון כתבות · "הפסדנו בקרב, אבל אנחנו עדיין במלחמה"
"הפסדנו בקרב, אבל אנחנו עדיין במלחמה"
מכבי FOX תל אביב הפסידה 81:79 בתום דרמה גדולה ופיספסה היזדמנות להשיג רצף של 3 ניצחונות ביורוליג. הצהובים הוליכו ברוב חלקי המשחק, אך איבוד ריכוז בהתקפות המכריעות אפשר לספרדים לחזור הביתה כשידם על העליונה.

"הפסדנו בקרב, אבל אנחנו עדיין במלחמה", קבע בסיום המאמן יאניס ספרופולוס. "היה משחק צפוף מאוד ושלטנו בחלק גדול של המשחק, אבל למרבה הצער לא היה לנו את הריכוז הדרוש והפסדנו נקודות חשובות בהתקפה. עשינו טעויות בהגנה שהלחיצו אותנו. באסקוניה עשתה סלים גדולים. לא קל להפסיד בדרך הזאת, אבל אנחנו צריכים להילחם. ככה אני רוצה שהשחקנים שלי יגיבו אחרי משחק כזה"."אנחנו צריכים להרים את הראש, להמשיך ולחזור להילחם", המשיך המאמן. "אני מאמין בקבוצה שלי, אני מאמין בשחקנים שלי. לא קל לשחק כל כך הרבה משחקים רצופים בלי אימונים. לא קל להשתפר מאסיפות וידאו ואימוני קליעות".


"אנחנו צריכים לשחק חכם יותר וללמוד לשחק ברגעי הכרעה", סיכם המאמן, והזכיר את המפגש הצפוי במוצאי שבת עם הפועל ירושלים: "יש לנו משחק שהוא כמו דרבי, צריכים להיות מוכנים להיאבק בו"."קיבלתי החלטה גרועה, זה היה מהלך אחד והרגשתי שהייתי צריך למסור, אבל הוא לא היה פנוי. הייתי צריך לשמור את הכדור כנראה ולנסות לקלוע בעצמי", אמר סקוטי ווילבקין על סיום המשחק.

עוד הוסיף הגארד: "הם קלעו 27 ברביעי, זה הרבה. הובלנו ב-7-8 ונתנו להם לחזור, זה חבל כי עבדנו באמת קשה. אנחנו נלחמים, והרגשנו שזה יהיה המשחק שלנו. אבל עשינו טעויות והחלטות לא טובות, והם קלעו זריקות גדולות. מה עושים לקראת י-ם? יש לנו יום אחד, ואז עוד משחק חשוב, אז נשים את זה מאחורינו".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×