תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - מנוי חדש כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - מנוי חדש כפתור אמצעי - חנות

כולנו זוכרים

מכבי הצטרפה גם השנה לקמפיין זכרון השואה הגדול בעולם ולקראת המשחק מול פנאתינייקוס הוכנו כ-11 אלף שלטים הנושאים את הכיתוב We Remember

23/01/2019
ראשי · חדשות · כולנו זוכרים
מועדון הכדורסל מכבי תל אביב מצטרף גם השנה לקמפיין זכרון השואה הגדול בעולם - #WeRemember – לכבוד יום הזכרון הבין-לאומי שחל מדי שנה ב-27 בינואר. מדובר ביוזמה של הקונגרס היהודי העולמי, שהגיעה בשנה שעברה לחשיפה עולמית רחבה מאוד. 

במהלך שלושת השבועות שבין 6 ל-27 בינואר מיליונים מכל רחבי העולם מצלמים עצמם עם שלט הנושא את שם הקמפיין ומפרסמים את תמונותיהם ברשתות החברתיות, זאת במטרה להעלות את המודעות לזכרון השואה וכחלק מהמאבק המתמיד נגד האנטישמיות והשנאה.

כלל התמונות שייאספו מרחבי העולם יוקרנו על מסך ענק במחנה ההשמדה אושוויץ-בירקנאו, מחזה שיועבר בשידור ישיר בעמוד הפייסבוק של הקונגרס היהודי העולמי. גם בשנה שעברה מכבי FOX תל אביב לקחה חלק משמעותי מאוד בקמפיין, כאשר כ-11 אלף צופים הניפו שלטים עם הכיתוב We Remember לפני תחילת משחק היורוליג מול הכוכב האדום ושרו את התקווה, מה שהפך לאירוע מרגש מאוד.לפני משחק הליגה מול הפועל באר שבע-בני שמעון, הצטלמו כמה משחקני מכבי FOX תל אביב עם שלטי #WeRemember - חלק מהקמפיין המשותף למנהלת ליגת העל בכדורסל. קבוצה בינ"ל נוספת שלוקחת חלק בקמפיין באופן בולט היא צ'לסי, אלופת אירופה 2012 ושש פעמים אלופת אנגליה. 

לקראת משחק היורוליג הקרוב מול פנאתינייקוס נפגשו נציגי מכבי FOX תל אביב עם נציגי הקונגרס היהודי העולמי והסכימו על המשך שיתוף הפעולה המבורך גם השנה, כאשר לפני המשחק ייערך טקס מיוחד בהשתתפות אלפי הצופים בהיכל מנורה מבטחים. 

מוקדם יותר באותו יום יתקיים בישראל טקס הפתיחה הרשמי של תחרות הגרנד פרי של הג'ודו, כאשר יו"ר האיגוד העולמי מריוס ויזר יקבל מהקונגרס היהודי העולמי תעודת הוקרה על תרומתו המשמעותית למאבק באפליה ולמען השוויון בספורט. ויזר יתארח גם במשחק היורוליג מול פנאתינייקוס.מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×