תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

"דבר לא הלך כמו שצריך"

ספרופולוס אחרי ה-97:73 לבאסקוניה: "נצטרך לחזור למומנטום החיובי דרך ההגנה". רול: ""איפשרנו להם לשחק בנוחות ו-97 הנקודות שלהם הן הרבה יותר מדי"

01/02/2019
ראשי · אירופה · "דבר לא הלך כמו שצריך"
הריצה ביורוליג של מכבי FOX תל אביב נבלמה בוויטוריה, שם באסקוניה ניצחה 73:97 את הצהובים. שחקניו של פראסוביץ' הובילו משלב מוקדם במשחק ופתחו פער משמעותי ברבע השני, ממנו לא הצליחה החבורה של יאניס ספרופולוס לחזור לעניינים. 

"ברור שלא שיחקנו הגנה טובה, באסקוניה קלעה 97 נקודות", סיכם את המשחק המאמן יאניס ספרופולוס, שזה היה ההפסד בפער הכי גדול מאז שהתייצב על הקווים. "זה מגרש קשה וההגנה שלנו לא הייתה מספיק טובה מהפתיחה ועד לסיום. לא היינו מספיק אגרסיביים ודבר לא הלך כמו שצריך". 

"לצערי, אנחנו צריכים ללמוד מהמשחק הזה ולשנות את צורת המשחק שלנו. נצטרך לחזור למומנטום החיובי בדרך אחרת, לא מההתקפה אלא דרך ההגנה", הוסיף ספרופולוס. "מצפים לנו עכשיו שני משחקים קשים, קודם כל בחולון ואחר כך בבית מול אולימפיאקוס". "הם היו דומיננטיים לאורך 40 דקות ונתנו להם לשלוט בקצב. בכלל לא שיחקנו טוב", הודה מייקל רול. "איפשרנו להם לשחק בנוחות ו-97 הנקודות שלהם הן הרבה יותר מדי. זה הפסד, נלמד ממנו. אי אפשר לעלות לשחק ככה שוב, נותרו עוד 9 משחקים. נצפה בהקלטה ונלמד מזה". 

"הם קבוצה טובה, יש להם הרבה כשרון. לא הייתה בנו רוח הלחימה הדרושה מהפתיחה", הבהיר מייקל רול, והדגיש לקראת המשך העונה: "יש עוד 9 משחקים וזה הרבה. אנחנו משחקים די טוב בתקופה האחרונה ויש לנו סיכוי לעלות. מול אולימפיאקוס זה יהיה משחק גדול".

"פשוט לא עלינו עם מספיק אנרגיה", קבע סקוטי ווילבקין, שהוביל את הקלעים עם 19 נקודות. "לא היינו מספיק חזקים בהגנה, היינו צעד מאחוריהם ורק הגבנו למה שהם עושים. אי אפשר לשחק ככה בחוץ. הנחנו להם להיות נינוחים בהתקפה והם קלעו את כל הזריקות הפנויות וגם כמה קשות. פשוט הנחנו להם להיות נינוחים מדי".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×