תפריט
כפתור ימני - חידוש כפתור אמצעי - מנוי חדש כפתור אמצעי - כרטיסים
כפתור ימני - חידוש כפתור אמצעי - מנוי חדש כפתור אמצעי - כרטיסים

סימפוניה בצהוב: סרט חדש על מכבי

הפרק הבא בסדרה התיעודית Insider של היורוליג נצמד לאלופי אירופה 2004-2005 ויתפרסם בשני ה-11 בפברואר. החיבור הטבעי, הכוכבים ושחזור נס ז'לגיריס

10/02/2019
ראשי · חדשות · סימפוניה בצהוב: סרט חדש על מכבי
סרט תיעודי חדש של היורוליג איחד את כוכבי מכבי תל אביב שזכו בשתי אליפויות אירופה רצופות. בסגל של עונות 2004-2005 היו אז אנת'וני פארקר, שארונאס יאסיקביצ'יוס, ניקולה וויצ'יץ', טל בורשטיין, מייסיאו באסטון, דריק שארפ, גור שלף ורבים אחרים, כשעל הספסל פיני גרשון ודייויד בלאט. כולם מופיעים בפרק החדש של הסדרה Insider, שיוצא לאור ב-11 בפברואר. 

במהלך הצילומים, שנערכו לפני משחק היורוליג מול חימקי מוסקבה ב-19 בדצמבר, הופגשו כוכבי הקבוצה ההיא והתראיינו גם הבעלים שמעון מזרחי ודייויד פדרמן. בערב שלפני המשחק אף נערך בהיכל שחזור של נס ז'לגיריס, שהניב תוצאה מפתיעה במיוחד. 

"סימפוניה בצהוב" נקרא הפרק העוסק במכבי. "הכדורסל היפה ששיחקנו הוא הסיפור, מדובר בקבוצה שיהיה קשה מאוד לשחזר בכדורסל האירופאי", הכריז שאראס, כיום מאמן ז'לגיריס קובנה. ניקולה וויצ'יץ', הסנטר הפותח של אותה קבוצה וכיום המנהל הספורטיבי, הוסיף: "זה היה ממש כמו סימפוניה, הכל היה מושלם". 

הסרט "סימפוניה בצהוב" הוא הפרק השני מתוך שלושה העונה בסדרה התיעודית Insider. הפרק הראשון עסק במאמן האגדי לארי בראון, שאימץ את הכדורסל האירופאי כשהדריך את טורינו האיטלקית. הפרק השלישי יעסוק בניק קלאת'ס, הגארד היווני-אמריקני של פנאתינייקוס. 

בעונות הקודמות עסקו הפרקים בסדרה Insider בדמויות כמו המאמן ז'ליקו אובראדוביץ', לוקה דונצ'יץ', ואסיליס ספאנוליס וערים כגון איסטנבול או בלגרד. הסרטים מכניסים את הצופה מאחורי הקלעים ליורוליג, שהפכה לליגה קשוחה במיוחד ומרתקת מתמיד במסגרת הפורמט הנוכחי בו כולם משחקים נגד כולם.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×