תפריט
כפתור ימני - חידוש כפתור אמצעי - מנוי חדש כפתור אמצעי - כרטיסים
כפתור ימני - חידוש כפתור אמצעי - מנוי חדש כפתור אמצעי - כרטיסים

אבדיה: "חוויה שאזכור לכל החיים"

השחקן הצעיר, שהוכתר כ-MVP של מחנה "כדורסל ללא גבולות" בארצות הברית: "אמשיך לעבוד קשה כמו שעבדתי עד עכשיו וזה נותן מוטיבציה אדירה להמשך"

20/02/2019
ראשי · חדשות · אבדיה: "חוויה שאזכור לכל החיים"
אבדיה: "חוויה שאזכור לכל החיים"
דני אבדיה חזר משארלוט, ארצות הברית, שם הוכתר כשחקן המצטיין של מחנה "כדורסל ללא גבולות" של ה-NBA ופיב"א. השחקן הצעיר, שזוהי שנתו השניה בקבוצה הבוגרת של מכבי FOX תל אביב, חזר לישראל עם פרס ה-MVP והעניק ראיון קצר לפני שהמשיך לאימוני הנבחרת. 

"שבוע מטורף, עברתי עוד חוויה בדרך. זו חוויה שאזכור אותה לכל החיים", סיפר דני אבדיה לכתבים שהגיעו לשדה התעופה. "הכרתי המון חברים חדשים ומאמנים מהשורה הראשונה בעולם. היה תענוג להיות בשבוע האולסטאר ובכלל להתאמן בעולם שלהם. כל האירוח, השחקנים והמאמנים... היה מדהים".

"אישית זה תרם לי להתרגל ולהסתגל למשחק אחר", הסביר כשנשאל במה סייע לו הטורניר האחרון בו השתתף במסגרת סופ"ש האולסטאר. "הכרתי הרבה שחקנים חדשים וסגנונות שלא ראיתי כל כך בעבר. אני חושב שזה עזר לי להסתגל ואני חושב שזה היה לדעתי מסע חשוב". 

"היו הרבה אנשים מעניינים. פגשתי הרבה מאמנים מכל רחבי העולם והרבה שחקנים שאני לא מכיר", סיפר דני אבדיה. "פגשתי אנשים ממש טובים, שון ג'יימס ואנדרו קנדי באו. הרבה באו והציגו את עצמם בפניי וזה היה תענוג, תמיד כיף להכיר אנשים חדשים". "אני לא כל כך מתעסק אם זה יעזור לי עם דקות המשחק", הבהיר אבדיה. "אני יודע שאני אמשיך לעבוד קשה כמו שעבדתי עד עכשיו וזה נותן לי מוטיבציה אדירה להמשך הדרך. אני צריך לחזור לאימונים ולהתרכז. אני חי את הרגע, כל דבר בעתו ועכשיו זה הזמן לנבחרת ואני מתרכז בנבחרת". 

"זה כבוד גדול בשבילי לייצג את המדינה בגיל כל כך צעיר", הגיב בנוגע להצטרפותו לסגל הלאומי. "זה תמיד חלום, מהרגע שאתה מתחיל לשחק, לייצג את המדינה שלך ולעשות את זה בגיל הכי מוקדם שאתה יכול. אני מחכה להתחיל להכיר את כל החבר'ה, להתאמן ולשחק".

כשנשאל לגבי אזכור שמו בכלי התקשורת הגדולים בארה"ב, השיב אבדיה: "אני לא יודע, אולי זה אומר עליי דברים טובים. צריך לכבד את דונצ'יץ' על הדברים הגדולים שהוא עושה ב-NBA. דונצ'יץ' זה דונצ'יץ' ואני זה אני, כל אחד עובר דרך משלו ומסלול שונה. אני מכבד אותו. אני אשאר דני אבדיה ואשאר במסלול ובדרך שלי".

דני אבדיה אף נשאל אם ומתי בכוונתו לנסות להגיע ל-NBA והשיב: "בינתיים אני חושב על להתקדם בקבוצה שלי, במכבי, ולשחק בנבחרת. לגבי ה-NBA, כשזה יגיע אנחנו כבר נראה".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×