תפריט
כפתור ימני - חידוש כפתור אמצעי - מנוי חדש כפתור אמצעי - כרטיסים
כפתור ימני - חידוש כפתור אמצעי - מנוי חדש כפתור אמצעי - כרטיסים

"נמשיך להילחם כדי להיכנס לפלייאוף"

הצהובים סיכמו את ההפסד למילאנו. ספרופולוס: "היה קרב קשוח על הפלייאוף בין שתי קבוצות טובות מאוד. המשחק הוכרע על הפרטים הקטנים"

22/02/2019
ראשי · ארכיון כתבות · "נמשיך להילחם כדי להיכנס לפלייאוף"
"נמשיך להילחם כדי להיכנס לפלייאוף"
מכבי FOX תל אביב הפסידה 87:83 לארמאני מילאנו לעיני מאות אוהדים צהובים שהגיעו לתמוך הקבוצה. האלופה הישראלית ירדה למאזן 13:10 ותנסה לתקן בחמישי מול דרושפאקה בהיכל.
"היה קרב קשוח על הפלייאוף בין שתי קבוצות טובות מאוד", סיכם יאניס ספרופולוס, "המשחק הוכרע על הפרטים הקטנים. ההפרש היה שתי נקודות בלבד בכל רבע, 3 רבעים של מילאנו ושלנו ברבע אחד. יש לנו עוד 7 משחקים ונמשיך להילחם גם בהם כדי לנסות להיכנס לפלייאוף. אני רוצה להודות ל-250-300 האוהדים שטסו לכאן ובאים איתנו לכל משחק באירופה לתמוך בנו. אני והשחקנים רוצים להודות על ההקרבה שלהם והמלחמה שלהם איתנו בתקווה שבפעם הבאה נגרום להם לשמוח עם ניצחון"."זה בהחלט היה קרב יריות", אמר בסיום ג'וני אובראיינט, "אני חושב ששתי הקבוצות שיחקו טוב. לקראת הסיום הם ביצעו את שלהם ואנחנו לא ביצענו את התכנית שלנו, הם קלעו זריקות גדולות בצד ההתקפי במטרה לסיים את המשחק. אני חושב שבסך הכל שיחקנו מצוין, ויש לנו עתיד גדול לפנינו. הקהל שהגיע מישראל היה מדהים. זו רק שנה ראשונה שלי בקבוצה, אבל אני נדהם מהתמיכה שלהם".

"נתנו להם לצאת לריצה לקראת הסיום", סיכם מייקל רול, אחד המצטיינים בשורות המפסידה, "אבל זה היה יותר מידי עבורנו ולא הצלחנו לחזור. אם היינו משיגים עוד עצירה אולי היינו מנצחים את המשחק".
מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×