תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

"מכבי תל אביב צעירים" זכתה באליפות

קבוצת הבת של המועדון שנכנסה לנעליה של "מכבי דרום" ומספקת מסגרת לשחקנים צעירים, עלתה לליגה א' לאחר ניצחון 66:73 על בני יהודה

18/04/2019
ראשי · נוער · "מכבי תל אביב צעירים" זכתה באליפות
"מכבי תל אביב צעירים" זכתה באליפות
יש אליפות למכבי. קבוצת הבת של המועדון "מכבי תל אביב צעירים" הממשיכה את דרכה של "מכבי דרום" המיתולוגית, דוהרת למעלה עם זכייה באליפות ליגה ב' בעונתה הראשונה במודל החדש לאחר ניצחון 66:73 על בני יהודה, וחגגה עלייה לליגה א' תחת שחקן העבר ומאמן הקבוצה ציון קובה.

מטרת הקבוצה שעשתה קאמבק ביוזמת מנהל מחלקת הנוער אלון בן זקן, היא לספק מסגרת מקצועית עבור בוגרי המחלקה בתנאים ובסטנדרטים של מכבי תל אביב, על מנת שתהווה בעתיד הקרוב חממה לפיתוח שחקנים צעירים תחת זכוכית המגדלת של הצוותים המקצועיים במועדון.

מאמן הקבוצה, ציון קובה, דיבר על החיבור בין מחלקת הנוער, הבוגרים וקבוצת הבת: "חשוב מאוד שתהיה מסגרת טובה ומסודרת לשחקנים שסיימו גיל נוער, דבר שיקל במעבר לקבוצות בוגרים, כשבהמשך שחקנים בולטים מקבוצת הנוער ישולבו גם כן בקבוצה".

בין השמות הגדולים ששיחקו בעבר בשורותיה ניתן למצוא את עודד קטש, חן ליפין, דוד פריש, גלעד כץ, מרטין מיורספ, צביקה שרף, פיני גרשון ורוני בוסאני, ועל הקווים עמדו בעבר מולי קצורין ומוטי ארואסטי.מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×