תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

"אני לא צריך חוק רוסי כדי לשתף ישראלים"

הצהובים סיכמו את הניצחון על גלבוע/גליל. ספרופולוס: "זה היה אחד המשחקים החכמים שלנו העונה, חשוב לי לשתף ישראלים"

22/04/2019
ראשי · ארכיון כתבות · "אני לא צריך חוק רוסי כדי לשתף ישראלים"
מכבי FOX ת"א רשמה עוד הופעה טובה וניצחון, הפעם על גלבוע/גליל, והתבססה במקום הראשון עם חמישה משחקים לסיום העונה הסדירה. בקבוצה היו מרוצים מיוחד מהיכולת ההגנתית, שהשאירה את גלבוע על 70 נקודות בלבד. במוצ"ש יתארחו אצל בני הרצליה באולם היובל.
המאמן יאניס ספרופולוס אמר בסיום: "חוץ מהרבע השלישי שלטנו במשחק, בעיקר בצד ההגנתי, עצרנו את גלבוע על 16, 15 ו-14 נקודות בשלושה רבעים שונים. איבדנו את הריכוז ברבע השלישי ולא אהבתי את הצורה בה הגבנו אחרי המחצית. היה לי חשוב לשחק משחק הגנתי טוב. עצרנו את גלבוע/גליל על 70 נקודות שזה מספר טוב, היו לנו דקות טובות גם בהתקפה. הגבנו טוב מול הגנות שונות, כל מי ששיחק עשה עבודה טובה.על הישראלים אמר היווני: "זה חשוב בשבילי לשתף את הישראלים, אני לא צריך את החוק הרוסי כדי לשתף אותם. אני רוצה לבנות בסיס של שחקנים מקומיים בשביל מכבי שבעתיד יהיה הליבה של הקבוצה, ואז נוכל לצרף שחקני חיזוק זרים אליהם. אני לא סופר את השחקנים לפי האזרחויות. אנחנו צריכים לתקוף יותר את הצבע, צריך לנצל את מה שהמשחק נותן לך".


דיאנדרה קיין התייחס בסיום לתקופה שעברה עליו מאז שחזר מארה"ב: "זה מרגיש טוב לחזור לכושר. היה לנו שבוע מלא של אימונים ואני מרגיש שחזרתי לקצב. לא הייתי עצמי במשחקים האחרונים, היו הרבה שמועות על מה שקורה איתי, אבל אף אחד לא יודע מה עבר עלי".

מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×