תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

נבחרת הילדים סיימה במקום השלישי בטורניר הבינ"ל באסטוניה

הטורניר הבינלאומי באסטוניה כלל את מיטב המועדונים באירופה. הנבחרת הורכבה מקבוצות הילדים בגילאי 13-14. הקבוצה ניצחה בארבעה משחקים מתוך חמישה

06/05/2019
ראשי · נוער · נבחרת הילדים סיימה במקום השלישי בטורניר הבינ"ל באסטוניה
נבחרת הילדים סיימה במקום השלישי בטורניר הבינ"ל באסטוניה
נבחרת הילדים וצוות המאמנים תומר דבי, גיורא איתן ועידו כהן נחתו באסטוניה לטורניר הבינלאומי TARTU BASKET CUP 2019 לשכבת גיל 13, ופגשו את מיטב מועדוני אירופה ממדינות גרמניה, איטליה, לטביה, רוסיה ועוד.

את היום הראשון בטורניר צלחו במידה רבה, כאשר השיגו שני ניצחונות. במשחק הראשון התמודדו מול הידידה הותיקה של מכבי, אלבה ברלין. הקבוצה הגיעה נרגשת למשחק אך דרוכה ופתחה טוב את המחצית הראשונה. משחק פיזי וקשוח לכל אורכו. מכבי הובילה רוב המשחק אך הגרמנים חזרו לקראת הסוף וקבעו משחק צמוד עד הדקות האחרונות. הקבוצה קיבלה החלטות מעולות וסיימה בנצחון מתוק בתוצאה 54:57.אחר הצהריים של אותו היום הקבוצה שיחקה את משחקה השני נגד ריגה הלטבית. העייפות מהמשחק הראשון הורגשה, היה לקבוצה קשה פיזית עם משחק שני באותו היום. נחיתות בגובה הובילה למשחק צמוד ואגרסיבי שנכנס להארכה. בהארכה מכבי מצאה כוחות מחודשים וריצת 9-0 הקנתה את הניצחון השני בתוצאה 36:47.

את היום השני פתחו במשחק חשוב, ניצחון מעלה את הקבוצה לחצי הגמר. מכבי התמודדה הפעם מול המארחת, טרטו האסטונית. התוצאה התהפכה במשחק כמה וכמה פעמים . מכבי הראתה נחישות והתמדה עד הדקה האחרונה, בה רצה ריצת 5-0 עם שלשה גדולה של מעוז סיטון שקבעה הארכה, ובתוצאת הסיום 62:64. הקבוצה סיימה במקום הראשון בבית ועלתה לחצי הגמר.במשחק חצי הגמר התמודדה מול מרופה הלטבית, קבוצה גבוהה מאוד וחזקה. משחק מותח וצמוד לכל אורכו שסחף קהל רב לאולם ואת שאר הקבוצות של הטורניר אשר ישבו ביציע ועודדו את שתי הקבוצות. מרופה בדקות האחרונות הכריעה את המשחק וניצחה בתוצאה 51:55.

במשחק האחרון על המקום השלישי בטורניר הקבוצה שוב פגשה את אלבה ברלין. מכבי הגיעו דרוכים ופתחו טוב את המשחק. הקבוצה שמרה על יתרון דו-ספרתי במחצית הראשונה. מחצית שנייה, אלבה התעוררה וצימצה את ההפרש הקבוצה לא ויתרה על המשחק התעשתה ברבע האחרון עד לסיום המתוק וזכייה במקום השלישי בניצחון  בתוצאה 48:57!!!


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×