תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

מכבי פותחת קבוצה תחרותית לילדות

השחקניות הצעירות עולות מדרגה וגם אתן מוזמנות למפגש היערכות לקבוצת קטסל לעולות לכתות ה'-ו'. שירי גולד: "אמירה שהיא חלק משינוי קהילתי וערכי"

04/06/2019
ראשי · נוער · מכבי פותחת קבוצה תחרותית לילדות
מכבי פותחת קבוצה תחרותית לילדות
לאחר שנת פתיחה מרשימה, במהלכה נסחפו ילדות צעירות רבות לקבוצות החדשות של בית הספר לכדורסל לבנות של מכבי תל אביב, דור העתיד כבר נערך לעליית כתה. במחלקת הנוער-דור העתיד עובדים בימים אלה על פתיחת קבוצת קטסל תחרותית ראשונה לילדות בכיתות ה'-ו'.

בשנה הראשונה ילדות בכיתות א'-ד' הצטרפו למוקדים השונים של בית הספר לכדורסל במכבי תל אביב. על מנת לתת הזדמנות לכל ילדה בגיל המתאים להצטרף לקבוצת הקטסל של מכבי ייערך מפגש היערכות ובו מיונים לכל אוהבות הכדורסל העולות לכיתה ה' או ו'. המפגש ייערך ביום ראשון (16.06.2019) בשעה 18:00 במגרשי החוץ בהדר יוסף.

"ההיענות בשטח והדרישה שמגיעה מהורים רבים הביאה אותנו להבנה שיש להמשיך בבניה הדרגתית של התשתית לכדורסל בנות במכבי תל אביב", אמרה לאתר הרשמי שחקנית העבר שירי גולד, כיום מנהלת התפעול בבית הספר לכדורסל של מכבי. "האמירה שלנו היא חלק משינוי קהילתי וערכי, אליו חברנו יחד עם רשות הספורט בעיריית תל אביב, על פיו ילדות תל אביביות שאוהבות כדורסל יוכלו להצטרף למותג המוביל ולשחק בקבוצת השוות יחד עם חברותיהן. בואו והצטרפו לאלופות!", סיכמה גולד. 

כיום ישנם חמישה מוקדים לכדורסל לילדות בכוכב הצפון, ניצנים, רמת החייל, אלחריזי וביכורים, כאשר לקראת השנה הבאה מתוכננים להיפתח עוד שני מוקדים. בבית הספר לכדורסל בנות יש כיום שתי מאמנות ושלושה מאמנים – דניאל טרטכמן, אורלי שלפוק, חי ניר, עילם נוסבאום ואלעד סימן טוב. את קבוצת הקטסל החדשה תאמן דניאל טרטכמן.מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×