תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

3 מאמני מכבי בספר כדורסל חדש

רלף קליין, פיני גרשון ודייויד בלאט נכללו בין 31 מאמנים עליהם כתב העיתונאי הסרבי הוותיק ולדימיר סטנקוביץ' בספרו 31MASTERMINDS בהוצאת היורוליג

11/07/2019
ראשי · חדשות · 3 מאמני מכבי בספר כדורסל חדש
3 מאמני מכבי בספר כדורסל חדש
לקראת עונת 2020, ספר חדש בהוצאת היורוליג מספר על 31 מהמאמנים הגדולים בתולדות הכדורסל האירופאי. את הספר, שנקרא 31MASTERMINDS, חיבר עיתונאי הספורט הסרבי הוותיק ולדימיר סטנקוביץ', שחי ועובד בספרד מאז 1992 וכותב עבור "מונדו דפורטיבו", "לה ונגוארדיה" ועוד. 

בין שמות 31 המאמנים, אפשר למצוא שלושה שאימנו את מכבי תל אביב לאורך השנים. מדובר ברלף קליין, פיני גרשון ודייויד בלאט, כאשר לכל אחד מהם הוקדש פרק המספר על האדם, תחילת דרכו בכדורסל והמסע שעשה עם הקבוצות בהדרכתו בזירה האירופאית. 

סטנקוביץ' מחבר את הפיסות השונות של הפאזל בסיפורו של כל אחד מהמאמנים ומוסיף גם חוויות אישיות והצצה מאחורי הקלעים. שיחת הטלפון הקולחת של פיני גרשון עם ראש הממשלה דאז אריאל שרון, הניצחון האישי של רלף קליין על הגרמנים וממה דייויד בלאט שואב סיפוק. מלבד המאמנים הישראלים, אפשר למצוא בין 31 השמות גם את ז'ליקו אובראדוביץ', סנדרו גמבה, אלכסנדר גומלסקי, אאיטו רנסס, דושקו איבקוביץ', אטו מסינה, מירקו נובוסל, דן פטרסון, פאבלו לאסו, דמיטריס איטודיס, יונאס קזלאוסקאס וגם בוז'ידאר מליקוביץ'. 

מדובר ב-190 עמודים באנגלית קלה שירתקו כל חובב כדורסל אירופאי ויזכירו היטב את הייחוד של המשחק ביבשת הישנה, בה טביעת אצבע של המאמן היא הגורם המשפיע ביותר על הנעשה במגרש.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×