תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

ישראל זכתה בזהב באליפות אירופה דרג ב' לנוער‎

הקיץ של הנבחרות הצעירות. בתום משחק דרמטי דורי סהר עם 21 נקודות הוליך את נבחרת הנוער של ישראל לתואר עם ניצחון על פולין בגמר

05/08/2019
ראשי · נוער · ישראל זכתה בזהב באליפות אירופה דרג ב' לנוער‎
ישראל זכתה בזהב באליפות אירופה דרג ב' לנוער‎
נבחרת הנוער של ישראל זכתה הערב במדליית הזהב באליפות אירופה דרג ב', אחרי ניצחון 79-81 במשחק הגמר על נבחרת פולין. ישראל שכבר אתמול העפילה בחזרה לדרג א' השלימה את המשימה בצורה המוצלחת ביותר ונשארה הנבחרת היחידה בטורניר ללא הפסד.

המדליה הערב היא החמישית בתולדות נבחרות הבנים בדרג ב'. נבחרת הנוער זכתה בכסף בשנת 2015, העתודה בארד ב-2012 והקדטים פעמיים בכסף ב-2014 ו-2016. זו מדליית הזהב הראשונה של ישראל בדרג ב'.
הפולנים פתחו חזק והחזיקו ביתרון דו ספרתי במהלך רוב המחצית הראשונה אבל החניכים של אורן אהרוני עלו לרבע השלישי בטירוף וניצחו אותו 16-34 כדי לבצע מהפך ולעלות ליתרון אותו לא שמטו עד הסיום. קליעות עונשין של עמית אהרוני 7 שניות לסיום חתמו את הניצחון וקבעו 79-81.

קלעו לישראל: דורי סהר 21, נועם דוברת 15, יהל מלמד 13, יהונתן לוי 10 (9 ריב'), עמית אהרוני 9, שחר לזר 4, גלעד לוי 3, טל פלד 2, איתי גבע 2, רזיאל חיון 2.

מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×