תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

וולטרס: נראה שיש לנו הרבה כשרון

הרכז השלים את סבב הנחיתות, והסביר: "יש הרבה שחקנים שיכולים לשחק בכמה עמדות. אעשה כל מה שהמאמן יחליט, אתאמן חזק ואהיה חבר טוב לקבוצה"

22/08/2019
ראשי · חדשות · וולטרס: נראה שיש לנו הרבה כשרון
וולטרס: נראה שיש לנו הרבה כשרון
"הייתה טיסה ארוכה, אני שמח להיות כאן ומוכן לצאת לדרך. מרגיש טוב להיות כאן", אמר נייט וולטרס עם נחיתתו. הרכז האמריקני היה האחרון בסבב הנחיתות הנוכחי, כאשר היחיד שיצטרף בהמשך הוא סקוטי ווילבקין, שמתכונן עם נבחרת טורקיה לאליפות העולם בכדורסל.  

"שאראס אמר רק דברים טובים על המקום הזה, אני יודע שהוא הצליח פה מאוד", סיפר וולטרס. "מקווה שאיישם את מה שלמדתי ממנו ואצליח עם מכבי. השבועות הקרובים צריכים לספק זמן אימון ואפשרות להתחבר. יש הרבה שחקנים שיכולים לשחק בכמה עמדות. אעשה כל מה שהמאמן יחליט, אתאמן חזק ואהיה חבר טוב לקבוצה". 

כשנשאל על חבר מוכר ששיחק איתו במדי מילווקי באקס, השיב נייט וולטרס בחיוך: "יאניס (אנטטוקומפו) ואני חברים די טובים. כיף לראות איך הוא התקדם והפך ל-MVP. כשהוא היה צעיר, ידעתי שיש לו הרבה כשרון, אבל זה מדהים". 

על המשימות הקרובות בפניהן הוא וחבריו ניצבים, אמר הרכז: "אנחנו צריכים להתקדם יום אחרי יום, לעבור הכנה טובה ונראה מה יהיה בהמשך. נראה שיש לנו הרבה כשרון, חבר'ה טובים ודי צעירים. אני חושב שזו תהיה חבורה טובה וכבר מוכן להתחיל לעבוד".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×